lekarz Piotr Sebastianowicz

Ortopeda

Jako mieszkaniec Niemiec przyzwyczajony do rozpieszczania pacjenta przez lekarzy i szpitale, miałem przyjemność być pacjentem dr. Sebastianowicza w Nowym Targu. Jego kompetencje, a przede wszystkim życzliwość i podejście do pacjenta z ogromną kulturą i chęcią pomocy każdemu z pacjentów /czego byłem świadkiem/ zaskoczyła mnie w tak miły sposób, że polecam tego Pana każdemu . Jest to medyk z prawdziwego zdarzenia . Wielkie dzięki Panie Doktorze i pozdrawiam! Marek Bukowski Wilhelmshaven

Świetny specjalista i bardzo dobry i życzliwy człowiek!!!Polecam wszystkim tego lekarza, poświęca każdej osobie tyle czasu ile potrzeba, nie spieszy się, jest bardzo grzeczny i kulturalny i ma ogromny szacunek dla pacjenta, stawia bardzo dobre diagnozy. Leczę się u pana dr, cieszę się że do Niego trafiłem.

Lekarz z powołaniem. Z całego serca polecam.

Lekarz z powołaniem. Z całego serca polecam.

Składał rękę mojemu mężowi po ciężkim wypadku. Cudów nie czyni bo to nie ta specjalizacja :-) ale dla mnie cudem i tak jest trudna operacja bez powikłań i szansa powrotu męża do w miarę normalnego życia. Ortopedia w szpitalu JPII w Nowym Targu rewelacja! Nie pecam :-) ale jeżeli już musisz ec wypadkowi to dla własnego dobra w tym rejonie. Dużo zdrowia!

Polecam każdemu!!!!jest lekarzem odpowiedzialnym,po prostu lekarz z powołania,jednakowo traktuje wszystkich chorych co jest fajne i cieszy jeszcze raz polecam!!!!!!

doskonaly lekarz,doskonaly chirurg,dobry czlowiek

doskonaly lekarz,doskonaly chirurg,dobry czlowiek

Świetny specjalista i cudowny człowiek.

Świetny specjalista i cudowny człowiek.

Najlepszy lekarz jakiego znam a byłam już u paru bo lecze się od urodzenia od kilkunastu lat jestem na wózku Pan doktor bardzo mi pomógł i bardzo jestem mu wdzięczna

Żeby wszyscy lekarze byli właśnie tacy...

Żeby wszyscy lekarze byli właśnie tacy...

Bardzo dobry, odpowiedzialny fachowiec. Duża wrażliwość na drugiego człowieka i jego problemy. Zaangażowany w 100% w pomoc pacjentowi. Dziękujemy Panie Doktorze : Jaśmina, Maciej, Ania i Piotr z Warszawy.

Bardzo dobry, odpowiedzialny fachowiec.
Duża wrażliwość na drugiego człowieka i jego problemy.
Zaangażowany w 100% w pomoc pacjentowi.

Dziękujemy Panie Doktorze : Jaśmina, Maciej, Ania i Piotr
z Warszawy.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Nowy Targ"?

Ortoklinik Specjalistyczny ośrodek ortopedii i traumatologii narządu ruchu w Krakowie
Lubicz 25, lok 16
Szpital Ortopedicum