lekarz Piotr Sidor

1,3
1,3

Tak jak wszystkie tu opinie, moja również jest przestrogą...W poniedziałek 29.01.2024r.pojechałam z bólem brzucha na SOR gdzie przyjmował dr.Piotr nie dość, że był nieuprzejmy to jak się później okazało również niekompetentny. Po obejrzeniu USG ,które zrobiłam parę godzin wcześniej powiedział, że nawet student medycyny wie,że to kolka jelitowa i odesłał mnie do domu. Nastenego dnia pojechałam znów do szpitala tylko tym razem prywatnego i po dwóch godzinach było już wiadomo, że to zapalenie wyrostka z perforacją, a podczas operacji stwierdzono zgorzelinowe zapalenie wyrostka z perforacją i zapalenie otrzewnej. Jeszcze nie wiem co z tym zrobię, ale chyba nie powinnam tego tak zostawić.

Nigdy nie życzę nikomu źle, ale wierzę że sprawiedliwość wcześniej czy później dosięgnie człowieka. Mój Tata z krwiomoczem zgłosił się na SOR i Pan Doktor założył cewnik na wstrzymanie moczu. Nawet czytajac pierwszy wpis w Internecie jest mowa że to jest nie wskazane. Dziś pojechaliśmy do urologa i zrobił wielkie oczy na tą całą sytuację. Pierwsze co wyjąl cewnik i dał skierowanie na USG pęcherza. Z całych sił przestrzegam przed tym nie wiem czy nawet mogę napisać lekarzem bo lekarz ratuje życie a nie go bardziej komplikuje

Nieprzyjemny do granic możliwości. Na początek wyrzuty że nie wybrałem szpitala najbliżej miejsca zamieszkania. Potem że za późno się zgłosiłem. Na koniec zero wyjaśnienia. Wręczył wypis i kazał wyjść.

Kontakt z lekarzem na SOR. Kompetencje na absolutnym minimum, natomiast kultura osobista na poziomie marginesu społecznego. Omijać z daleka

Nie polecam kontaktu z tym człowiekiem na SOR-ze. Pan chirurg tłumaczył mi jak działają wodociągi. Zupełny brak profesjonalizmu.

Dno dna . Najgorszy lekarz u którego byłam. Nawet nie nie raczył powiedzieć że zaleca noszenie kołnierza . No bo po co ,przecież napisał na wypisie ... Zero serca do zawodu,zero uśmiechu albo chociaż profesjonalizmu .

Co to za lekarz, który podczas nasilających się i długotrwałych bóli okolic lędźwiowych nawet nie zleci prześwietlenia i uzna prosto w twarz, że są one kpiną?

Kontakt z lekarzem byl na SOR, podejrzenie o zakrzepica, pacjentka 90 lat. Badanie usg robil inny lekarz, dr Sidor nawet na noge nie spojrzal a pacjentka nie mogla na nia stanac. Ochrzanil, ze zawraca glowe na Sorze, zero porady, konsultacji natomiast z wypisem czekal pare godzin trzymajac stara kobiete na wozku z noga spuszczona.Ludzie z takim charakterem powinni trzymac sie od medycyny z daleka