Piotr Sieroszewski

Ginekolog

3,7
3,9
3,7

Niekwestionowane kompetencje lekarskie! Poza tym podczas wizyty Profesor okazał spokój, opanowanie i wyrozumiałość wobec problemów, z jakimi borykamy się z żoną. Przekazał wiele wskazówek - nie tylko dotyczących sytuacji obecnej, ale i postępowania w przyszłości m.in. w związku z ewentualną koniecznością leczenia szpitalnego. Mimo późnej pory zakończenia przyjęć odpowiedział cierpliwie na wszystkie pytania. 100% człowieka w lekarzu, a dziś to niestety rzadkość. Profesor pracuje na nowoczesnym sprzęcie, świetnie diagnozuje i leczy, a centrum przy Zielonej zaskoczyło mnie doskonałą obsługą informacyjno-rejestracyjną, co na tle tego, czego doświadczyliśmy w innych gabinetach i poradniach, od razu przykuło uwagę. Jest lekarzem pod każdym względem godnym polecenia.

Trafiłam na oddział, na którym profesor jest ordynatorem i miałam tę wątpliwą przyjemność kontaktu z panem doktorem. Kilka dni spędziłam leżąc i czekając na jakiekolwiek informacje o stanie moim i mojego 5 tyg. dziecka. Nie mogłam doprosić się o chociaż minutę konkretnej rozmowy z żadnym z lekarzy. Podczas jednego z badań profesor oświadczył, nawet na mnie nie patrząc, że "to raczej się nie utrzyma i najwyżej wykona się zabieg" i ciężko zdziwiony pytał dlaczego płaczę , przecież mogę mieć inne dziecko a to, to w ogole nie jest dziecko tylko jakiś zarodek. Siedziałam na fotelu,łzy ciekły mi po twarzy a on mówił mi to wszystko z uśmiechem na twarzy i nutą zdziwienia. Po pobycie w szpitalu wybrałam innego wspaniałego położnika i dziś jestem mamą cudnego synka. Szczerze NIE polecam- może profesor posiada głęboką wiedzę medyczną ale jego kompetencje w zakresie relacji z drugim człowiekiem są równe zeru.

Polecam, tego lekarza. Zawsze mozna na niego liczyc, wszystko dokladnie tlumaczy. Badanie jest bezstresowe i bardzo delikatne.

pierwsza wizyta; zapytał czy na pewno chcę mieć to dziecko . pytał kilka razy nie wiedzieć czemu -możliwe ,że robi rzeczy przeciwne niż utrzymywanie ciąży w dobrym stanie .po drugie moja praca wymagała zwolnień lekarskich on uważał natomiast ,że potrzebuje podkładek pod zwolnienie więc próbował mnie wpychać do szpitala na kilka dni .ha kombinował ,że niby dziecko jest za małe za chude ,chciał testować jakieś leki w szpitalu na oddziale ciąży patologicznej. po paru dniach wypisałam się na własne żądanie .i dobrze zrobiłam .usg u innego lekarza nie wykazało żadnych nieprawidłowości . córa miała 3,650 całkiem spora prawda.ładował we mnie progesteron żeby ciążę utrzymać a pod koniec sama musiałam sie dopraszać żeby to odstawić .poród musiał być wywoływany .i po co to wszystko .lepiej iść do normalnego lekarza.który nie eksperymentuje na człowieku .ja nie polecam.

dla mnie to również dobry specjalista, leczyłąm u Niego niepłodność. Dzięki Jego pomocy mamy teraz roczną córunię.Dostępny pod telefonem o każdej "normalnej" porze dnia, żałuję tylko, że nie poprosiłam go o wsparcie podczas porodu, być moze wówczas nie męczyłabym się 22 godziny zanim córunia przyszła na świat, które i tak skończyło się cięciem cesarskim z powodu zanikania tętna dziecka. Następnego dnia dostałam smsowe gratulacje od doktora z okazji narodzin dziecka a takze przyszedł mnie zbadać i zapytać o samopoczucie, choć nie prosiłam. Dziękuje Panie doktorze

WITAM. BYLAM PACJENTKA PANA DOKTORA,W OKRESIE CIAZY. POSWIECAL MI KROTKI CZAS W CZASIE WIZYT PRYWATNYCH. PODCZAS DWUTYGODNIOWEGO POBYTU W SZPITALU ,PRZED PORODEM NIE INTERESOWAL SIE MOIM STANEM ZDROWIA I DZIECKA . WYJECHAL W TYM OKRESIE NA WAKACJE . NIE PRZEKAZAL MNIE INNEMU LEKARZOWI POD OPIEKĘ. URODZILAM SYNA ,KTORY MIAL WEZEL NA PEPOWINIE.DZIECKO ZOSTALO URATOWANE DZIEKI INTERWENCJI MOJEGO OJCA LEKARZA. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM INNYM MATKOM TEGO PANA DOKTORA.

Miałam kontakt z Prof. w szpitalu Madurowicza. Zrobił na mnie i koleżankach z oddziału bardzo dobre wrażenie. Jest lekarzem sympatycznym, uśmiechniętym, kulturalnym, z dobrym podejściem do pacjentki. Bada delikatnie. Odpowiada na pytania, pociesza. Budzi zaufanie.

TRAFIŁAM DO PROFESORA Z POLECENIA KOLEŻANKI, KTÓRA BARDZO BYŁA ZADOWOLONA Z OPIEKI. NA PIERWSZEJ WIZYCIE STWIERDZIŁ 4 TYGODNIOWĄ CIĄŻĘ. BYŁ M IŁY I SYMPATYCZNY. PROBLEMY ZACZĘŁY SIĘ KIEDY OKAZAŁO SIĘ, ŻE ZACZĘLAM PLAMIĆ. PAN DOKTOR BEZ SŁOWA WYTŁUMACZENI WYPISAŁ SKIEROWNIE DO SZPITALA I POWIEDZIAŁ, ŻE PEWNIE CIĄŻĄ I TAK POLECI I TRZEBA SIĘ Z TEGO CIESZYĆ BO NATURA WIE LEPIEJ!!!! KIEDY ZNALAZŁAM SIĘ W SZPITALU (NA JEGO ODDZIALE) NIE ZNALAZŁ CZASU DLA MNIE ANI DLA MOJEGO MĘŻA. MIAŁAM SILNY KRWOTOK I GDYBY NIE INTERWENCJA POŁOŻNEJ TO CZEKAŁABYM NA ZABIEG KILKA GODZIN... PO PORONIENIU NA WIZYCIE KONTROLNEJ ZAPROPONOWAŁ MI WIZYTĘ U PSYCHOLOGA BO NIE MÓGŁ ZROZUMIEĆ DLACZEGO PŁACZĘ. KIEDY POWIEDZIAŁAM MU, ŻE NIKT NIE ZROZUMIE KOBIETY, KTÓRA STRACIŁA DZIECKO, ODPOWIEDZIAŁ, ŻE TO NIE BYŁO DZIECKO TYLKO ZARODEK BEZ BIJĄCEGO SERCA!!!! PORONIŁAM W 12 TYGODNIU!!!! POZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA....

Świetny specjalista prowadził moją pierwszą ciążę która niestety poroniłam :( Pan doktor pomógł mi przejść przez ten trudny okres wspierał mnie na każdej wizycie że wszystko będzie ok.I udało sie po dwuletnim leczeniu zaszłam w ciążę urodziłam zdrowego SYNKA jestem najszczęśliwszą mamą pod słońcem :))))) Bardzo dziękuję PANIE DOKTORZE :) PACJENTKA M.

Bardzo dobry specjalista, który podczas leczenia pacjentki nie idzie na łatwiznę tylko szuka wszytskich możliwych sposobów na to, żeby jej pomóc. Mi groziło usunięcie macicy a dzięki Panu Prof. Sieroszewskiemu jest nadzieja na to, że jednak zostanie ona zachowana.