Piotr Sieroszewski

TRAFIŁAM DO PROFESORA Z POLECENIA KOLEŻANKI, KTÓRA BARDZO BYŁA ZADOWOLONA Z OPIEKI. NA PIERWSZEJ WIZYCIE STWIERDZIŁ 4 TYGODNIOWĄ CIĄŻĘ. BYŁ M IŁY I SYMPATYCZNY. PROBLEMY ZACZĘŁY SIĘ KIEDY OKAZAŁO SIĘ, ŻE ZACZĘLAM PLAMIĆ. PAN DOKTOR BEZ SŁOWA WYTŁUMACZENI WYPISAŁ SKIEROWNIE DO SZPITALA I POWIEDZIAŁ, ŻE PEWNIE CIĄŻĄ I TAK POLECI I TRZEBA SIĘ Z TEGO CIESZYĆ BO NATURA WIE LEPIEJ!!!! KIEDY ZNALAZŁAM SIĘ W SZPITALU (NA JEGO ODDZIALE) NIE ZNALAZŁ CZASU DLA MNIE ANI DLA MOJEGO MĘŻA. MIAŁAM SILNY KRWOTOK I GDYBY NIE INTERWENCJA POŁOŻNEJ TO CZEKAŁABYM NA ZABIEG KILKA GODZIN... PO PORONIENIU NA WIZYCIE KONTROLNEJ ZAPROPONOWAŁ MI WIZYTĘ U PSYCHOLOGA BO NIE MÓGŁ ZROZUMIEĆ DLACZEGO PŁACZĘ. KIEDY POWIEDZIAŁAM MU, ŻE NIKT NIE ZROZUMIE KOBIETY, KTÓRA STRACIŁA DZIECKO, ODPOWIEDZIAŁ, ŻE TO NIE BYŁO DZIECKO TYLKO ZARODEK BEZ BIJĄCEGO SERCA!!!! PORONIŁAM W 12 TYGODNIU!!!! POZOSTAWIAM TO BEZ KOMENTARZA....

dla mnie to również dobry specjalista, leczyłąm u Niego niepłodność. Dzięki Jego pomocy mamy teraz roczną córunię.Dostępny pod telefonem o każdej "normalnej" porze dnia, żałuję tylko, że nie poprosiłam go o wsparcie podczas porodu, być moze wówczas nie męczyłabym się 22 godziny zanim córunia przyszła na świat, które i tak skończyło się cięciem cesarskim z powodu zanikania tętna dziecka. Następnego dnia dostałam smsowe gratulacje od doktora z okazji narodzin dziecka a takze przyszedł mnie zbadać i zapytać o samopoczucie, choć nie prosiłam. Dziękuje Panie doktorze

Świetny specjalista prowadził moją pierwszą ciążę która niestety poroniłam :( Pan doktor pomógł mi przejść przez ten trudny okres wspierał mnie na każdej wizycie że wszystko będzie ok.I udało sie po dwuletnim leczeniu zaszłam w ciążę urodziłam zdrowego SYNKA jestem najszczęśliwszą mamą pod słońcem :))))) Bardzo dziękuję PANIE DOKTORZE :) PACJENTKA M.

Bardzo dobry specjalista, który podczas leczenia pacjentki nie idzie na łatwiznę tylko szuka wszytskich możliwych sposobów na to, żeby jej pomóc. Mi groziło usunięcie macicy a dzięki Panu Prof. Sieroszewskiemu jest nadzieja na to, że jednak zostanie ona zachowana.

według mnie jest to bardzo dobry specjalista, polecam

według mnie jest to bardzo dobry specjalista, polecam

Prowadzi moją ciążę i lepiej trafić nie mogłam. Wspaniały lekarz i wspaniały człowiek.

to miły pan doktor,lecz wiadomo nie zawsze każy moze sie wyleczyc nawet u specjalisty .