dr Piotr Skrobisz

Chirurg dziecięcy

Świetny fachowiec. Zabieg przeprowadzony szybko i sprawnie. Lekarz godny zaufania, objaśnia przyczyny i konsekwencje przeprowadzonego zabiegu. Miły, serdeczny człowiek. Super podejście do małego pacjenta. Szczerze polecam!

Sluchajcie lekarz jak kazdy inny moze i sie zna na rzeczy ale ja niestety niemam dobrej opini niestety lekarz operowal mnie na wyrostek robaczkowy i jak sie okazalo po 8 latach ze ja wciaz mam wyrostek od tamtej pory mam ciagle problemy zdrowotne i tak juz kolejne 7 lat sie mecze i lekarstwa zazywam

[Super doktor]Jest on kompetentny, uprzejmy, miły, i sympatyczny. Po mojej operacji którą przeprowadził doskonale postanowiłem iż będe go polecał karzdemu pacjętowi który ma jakiś problem.

Byłam u dr jakieś 4 lata temu na wizycie z synem z powodu stulejki, odrazu powiedział o zabiegu. Nawet już miałam termin ustalony, ale syn się rozchorował. A intuicja mi podpowiadała żeby jeszcze skonsultować to z innym ch.dz. a nie tak odrazu poddac dziecko operacji. Trafiłam do p. dr Fryc, stwierdziła, że żądnego zabiegu nie będzie bo to się da łatwo wyprowadzić maścią. Okazało się, że syn nie miał żadnej stulejki jak to dr Skrobisz zdiagnozował tylko przyklejony napletek i pomogła maść hydrocortyzon. Także drodzy rodzice zasięgnijcie opinii też innego specjalisty a nie odrazu dawajcie dziecko pod nóż!!!

Bardzo dobry Lekarz. Byłam z synkiem 2 letnim na stulejkę i bardzo fajnie sie nim zają a za 3 tygodnie idziemy na zabieg wiec mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze. Polecam

Jest wspaniałym chirurgiem,operował moje dziecko po czym nie ma śladów.Ręce stworzone wprost do szycia.Ponadto znakomita wiedza i podejście do dziecka.Polecam

bardzo dobry lekarz, dostosowuje wizytę i termin operacji jak tylko może do potrzeb rodziny.Miły, wzbudza zaufanie dzieci/ i rodziców/ .Bardzo polecam.

Świetny fachowiec z doskonałym podejściem do dzieci. Co rzadkie u lekarza - "gaduła" - oczywiście na temat choroby i sposobu jej leczenia. Polecam !

bardzo dobry lekarz, terminy wizytuy i zabiegu szybkie dostosowane do mozliwości rodziców, serdeczny , kompetentny,Polecam.