lekarz Piotr Ślifirczyk

Neurolog

Miałem udar mózgu, w szpitalu nie znaleziono przyczyny udaru. Poszedłem do tego lekrza na kontrolę po szpitalu. Dokładnie przeczytał dokumentację, rozmawiał ze mną bardzo dużo. Zlecił mi dodatkowe badania, które nie były wykonane wcześniej. Badania wykazały że mam wadę serca. Teraz czekam na zabieg który ma mnie uchronić przed kolejnym udarem. POLECAM!!!!

Do wyboru tego lekarza zachęciły mnie zamieszczone tutaj opinie z którymi się zgadam w 100%. Doktor wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie swoja postawą i kompetencjami. Wezwałem go do mojej mamy, która miała problemy z pamięcią i w nocy była niespokojna. Doktor postawił wstępne rozpoznanie i skierował na badania, które potwierdziły diagnozę. Zalecone przez niego leki okazały sie skuteczne, pamięć i funkcjonowanie mojej mamy poprawiło się. Polecam na 100%.

Bardzo dobry lekarz. Trafna i szybka diagnoza.Leczyłem się u innego lekarza, jednak dopiero jak trafiłem do doktora poznałem prawdziwy profesjonalizm oraz przyjazne podejście do pacjenta. Jest oddany swojej pracy, polecam gorąco wszystkim, którzy potrzebują fachowej pomocy.

Polecam tego lekarza. Bylem u niego kilka razy z powodu zawrotow glowy. Juz na piewszej wizycie zlecil badania i zaproponowal leczenie. Wytlumaczyl po co sa leki i co maja wzjasnic badania. Przed wizyta u tego lekarza nie myslalem ze w przychodni panstwowej mozna spotkac PRAWDZIWEGO lekarza i poczuc sie jak w przychodni prywatnej! Tacy powinni byc wszyscy lekarza. Polecam.

Niesamowity lekarza. Zna się na tym co robi. Polecam go każdemu. Przyjechał na wizytę domowa do mojej Babci i teraz Babcia nie chce już innego lekarza widzieć na oczy. Nie widziałem żeby inny lekarz zbadał Babcie tak dokładnie i przekonał ja do badania leków. Polecam.

Lekarz z powołania, niewiarygodnie życzliwy,kompetentny, komunikatywny, dostępny(bezproblemowy kontakt telefoniczny i via e-mail, po prostu niewiarygodne) i podchodzący kompleksowo do pacjenta. Nie chcę opisywać szczegółów, ale na pewno przy następnych problemach zdrowotnych niezależnie od podłoża choroby pierwszym lekarzem do którego pójdę będzie p. Piotr.

Prawdziwy lekarz z powołaniem. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Prowadzi rzetelny wywiad. Kieruje na specjalistyczne badania. Wczuwa się w sytuację pacjenta. wszystko dokładnie i zrozumiale tłumaczy. Dostosowuje się do pacjenta. Wspaniały nie tylko jako lekarz ale również jako człowiek

Bardzo kompetentny specjalista, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje, uprzejmy, miły, mający wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie. POLECAM.

Wciąż poszukujesz "Neurolog Warszawa"?

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b