lekarz Piotr Śmiłowski

Radiolog

Bardzo dziękuje Panu dr za rzetelne i bardzo dogadane badanie. Dr bardzo miły i uprzemy. Polecam z całego serca.

człowiek nie służbista .skromny lecz kompetentny wielokrotnie byłam badał moja ciąże wiele przydatnych wskazówek nie zbędne informacje mowi to co jest istotne nie to chciałabym wiedziec

UPRZEJMY BARDZO KOMPETENTNY.BADANIE TRWA BARDZO DOKLADNIE I BEZ POSPIECHU.LEKARZ GODNY POLECENIA.

Najlepszy - dzięki niemu ŻYJę - NAPRAWDĘ - inny nic nie znalazł

Najlepszy - dzięki niemu ŻYJę - NAPRAWDĘ - inny nic nie znalazł

PROFESJONALISTA W KAZDYM CALU.REWELACYJNY LEKARZ Z POWOLANIA, NIEZWYKLE KOMPETENTNY,BUDZI ZAUFANIE.

Badanie usg tarczycy trwało ok.trzech minut.Lekarz zdawał się nie zauważać pacjentki,nie zadał ani jednego pytania.Nie użył funkcji Dopplera.Wynik badania wg.niego prawidłowy,bez zmian.Opis mieścił się w jednym zdaniu.A ja w tym czasie czekałam na biopsję guzka(o którym wiedziałam z wcześniejszego,prywatnego USG u endokrynologa).Rażąca niekompetencja.