lekarz Piotr Smogór

2,7
2,5
2,5
2,2

Miałam z tym lekarzem kontakt w 2008 r. na Serbskiej. Teraz szukam jakiegoś ortopedy, bo moje dolegliwości znacznie się powiększyły i chyba już czas zacząć jakieś leczenie. Sprawdziłam stare dokumenty, żeby (broń Panie Boże!) nie trafić do tego lekarza. Wg mnie FATALNY. Popieram wszystkie wcześniejsze opinie: gbur, nie słucha, nie leczy, lekceważy pacjenta. Też wysłałam jakieś pismo z negatywną opinią. Wyjątkowo paskudny typ. Powinien zamiatać ulice, chociaż i w tej pracy by się nie sprawdził

lekarz nie raczył zbadać (obejrzeć) mojej kończyny, zalecił wykonanie badań dodatkowo płatne USG- wyniku tego badania nie czytał. Nie zadał sobie trudu aby podjąć leczenie/ rehabilitację kontuzjowanej kończyny-życząc zdrowia wystawił skierowanie do szpitala

To się nazywa lekarz? Kpina, kompletny brak szacunku. Podczas badania skręconej kostki nawet nie wstał z za biurka, gdy wymusiłem żeby chociaż ją zbadał, to wstał i uścisnął mi z rozbawieniem kostkę. Zgłosiłem skargę jego pracodawcy (Zespół Poradni Specjalistycznych "GRUNDWALD"), takie osoby nie powinni mieć prawa leczyć.

z moim kręgosłupem byłem już u kilku lekarzy i nigdy nikt mnie potraktował,oprócz tego że w ogóle mnie nie zbadał,to zignorował prośby o skierowanie na rezonans magnetyczny(cyt:ten z przed dwóch lat wystarczy)rentgen(cyt:po co)L -4(to lek.rodzinny) usłyszałem z mojej strony to wszystko życzę zdrowia,dowidzenia! nie polecam,lepiej iść do rodzinnego;-)

Żenada, po dwóch latach szukania diagnozy ostatnie słowa lekarza to: " ja nie wiem co panu dolega, jeżeli poczuje pan znowu ból to proszę wziąć leki przeciwbólowe lekarz rodzinny jakieś panu przepisze". a na pytanie co dalej? odpowiedział : " to już jest koniec leczenia". Po prostu brak mi słów. Zdecydowanie nie polecam!!!

Na wizyte czekłam ponad 3 m-ce. Boli mnie śródstopie lewej nogi od roku. Lekarz ten nawet nie raczył wstać z za biurka by mnie zbadać. Powiedziałam lekarzowi, że boli mnie śródstopie lewej nogi, w dokumetacji napisał...ból prawej nogi. Zwóciłam mu uwagę, że nie prawej - tylko lewej. Tylko się zaśmiał. Zamiast wpisać na recepcie mój nr pesel...zaczął wpisywać nr telefonu. W cale nie słucha co się do niego mówi i pacjenta ma głeboko gdzieś. To jeden z tych lekarzy co "czy się stoi czy sie leży, wypłata sie należy". Powiedział mi, że w moim wieku taki ból to normalne i że to z przesilenia. Powiedziałam mu, że to nie możliwe bo mam prace biurową i siedze po 8-9 godz. za biurkiem. Potem stwierdził, że to od kręgosłupa i dał mi ćiwczenia na kręgosłup odcinek szyjny (???)
Ten człowiek nie powinien w ogóle leczyć ludzi !!!Zdecydowanie odradzam, nie polecam. Szukam innego lekarza.

Odradzam każdemu! Miałem pęknięty nadgarstek. Pan doktor przetrzymał mi gips o ponad półtora tygodnia ( w sumie 7 tyg ), umówił się ze mną na kolejny termin po czym wyjechał nic mi nie mówiąc - zostałem z przechodoznym gipsem i musiałem szybko szukać kolejnego ortopedy!! Poza tym nie chciał mi wypisać skierowania do rehabilitacji, bo stiwerdził że i tak się nie dostanę!!. Inny ortopeda i fachowy rehabilitant mocno się dziwili czemu tak długo mi gips przytrzymał! Omijać z daleka!!

Lekarz godny polecenia, kompetentny, miły, uprzejmy, wszytsko tłumaczy. Nie bagatelizuje pacjenta, nie stwarza barier pacjent-lekarz

uprzejmy i nie wytaża boriery pacjent lekarz

uprzejmy i nie wytaża boriery pacjent lekarz