Wspaniały lekarz, pełen profesjonalizmu ale również empatii i wielkiej życzliwości w stosunku do dziecka i rodzica. Pan doktor wszystko rzetelnie wyjasnia, ma cudowne podejście do dziecka, życzyłbym sobie żeby pediatrzy byli chociaż w połowie tak empatyczni i sympatyczni jak Pan doktor. Od doktora bije takie ciepło, oby więcej takich lekarzy. Pozdrawiam i z całego serca polecam

Z całego serca polecamy Pana doktora. Kompetentny, uprzejmy, uśmiechnięty, pomocny i co najważniejsze potrafi rozmawiać z dziećmi. Odpowiada na wszystkie pytania, wyjaśnia wątpliwości. Synek jest po operacji przepukliny a nie uronił jednej łzy, szybko dochodzi do zdrowia, rana pięknie się goi. Rekonwalescencja przebiega z uśmiechem na twarzy i bez bólu. Dziękuję w imieniu syna i swoim

Lekarz z powołania, super podejście do dziecka, dokładnie wytłumaczy jak wyglądał będzie zabieg,w razie jakichkolwiek kolwiek pytań telefonicznie udzieli wyczerpującej odpowiedzi i doda że w razie czegoś niepokojącego dzwonić polecam w 100%

Pan Piotr Sokół to najlepszy człowiek i lekarz jakiego znam..miły,pogodny cierpliwy. Odpowie na każde najbardziej nurtujące pytanie. Dzieci mu ufają rodzice również. Lekarz godny zaufania w pełnym tego słowa znaczeniu.

Wczoraj bylam na wizycie u pana doktora z 6 letnim synkiem wspaniale podejscie do dzieci odpowiedzial na moje pytania uspokoil, lekarz z sercem polecam jestem spokojna o swoje dziecko

Lekarz godny polecenia.Bez względu na wszystko, zawsze znajdzie czas na chwile rozmowy.Posiada niesamowite podejście do dzieci.Dzieki wielkie;-)

Takiego lekarza jeszcze w życiu nie spotkałam... Świetny lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek.

Wyjątkowo bezpośredni lekarz, konkretny , co najważniejsze trafna diagnoza. Dobry fachowiec a jednocześnie jest człowiekiem. Życzymy doktorze dalej tak trafnych diagnoz jak w przypadku naszego złamania wyniosłości międzykłykcowej

Świetny chirurg fajny człowiek bezkompromisowy,operował nam syna niezła robota

Świetny chirurg fajny człowiek bezkompromisowy,operował nam syna niezła robota