lekarz Piotr Sokołowski

Neurolog

1,7
1,3

Nie polecam lekarza. Na wizytę czekałam bardzo długo, objawy od samego początku choroby nie ustępowały, a na wizycie dowiedziałam się, że nic mi nie jest i jedyne co dostałam to informację, że są osoby bardziej chore ode mnie oraz receptę na leki przeciwbólowe. Zerowa próba rozwiązania mojego problemu, minimalne zainteresowanie sytuacją. Przyszłam z dużym problemem, wyszłam z dużym problemem. Odradzam wizyty u tego Pana jeżeli ktoś się jeszcze zastanawia czy warto. Strata czasu.

Byłam na wizycie u tego pseudo lekarza. Jest niekompetentny . Jako neurolog powinien chyba znać się na kręgosłup a tymczasem po ponad rocznym leczeniu wmawia mi, że bóle głowy i brak czucia w ręku to nie od kręgosłupa i na ponad 20 lat praktyki o takich bzdyrach nie słyszał. Tak minął kolejne miesiące aż nic już nie dało się zrobić i konieczna okazała się operacja właśnie kręgosłupa. Dodam ,że do badania młoteczkiem w nadgarstkach i łokciach musiałam rozbierać się do samych majtek i biustonosza.

Nie polecam tego lekarza, moja mama chodziła do niego rok, skarżyła się na drętwienie rąk i nóg, bóle głowy, pogorszenie słuchu. Pan doktor przez rok sugerował, że są to objawy urojone, nawet nie chciał słyszeć o daniu skierowania na rezonans magnetyczny, cały czas przepisując leki na depresje. Mama zrobiła rezonans prywatnie, po którym okazało się, że ma w głowie 4cm guz, który trzeba jak najszybciej usunąć. Już nigdy nie pójdziemy do tego lekarza.