lek. dent. Piotr Solak

Profesjonalnie, kompetentnie i rzetelnie w miłej, kulturalnej i przyjaznej atmosferze zarówno w łatwych jak i tych trudniejszych przypadkach. Szczerze Polecam.

Pan doktor zaskoczył mnie ale bardzo negatywnie,mimo że również słyszałam b.wiele pozytywnych opini.Nie poświęcił mi swego czasu w 100%aby WSZYSTKO wyjaśnić i wytłumaczyć gdyż jak to ktoś wcześniej napisał był zajęty żartami i rozmowami z swoimi koleżankami wręcz musiałam wchodzić w słowo żeby łaskawie się czegoś dowiedzieć.Moje pośiedzenie na fotelu trwało chyba z 40 min.(zwykłe plombowanie zęba)gdyby poświęcił swój czas tylko dla mnie trwało by to 15 min i gdybym nie miała pełnych ust napewno zwróciłabym Panu Doktorowi uwagę gdyż wręcz się we mnie już gotowało.Pozatym Pan doktor był bardzo roztargniony gubił,upuszczał,swoje narzędzia i materiały o zgrozo!
Co najgorsze niewiem może jestem jedyną pacjentką patrząc na opinie ale nie jestem zadowolona z efektu jego pracy mój ząb poprostu mi się nie podoba bardzo!Pozatym i owszem kompetenty,uprzejmy,miły,przystojny ale...b żałuje że pełne rozczarowanie.Pozdrownienia dla Pana Doktora.

Szczerze polecam leczenie u Pana Piotra. Jego pełen profesjonalizm ,rzetelność, dokładność i idealna współpraca z pacjentem to cechy ,które powinny charakteryzować każdego stomatologa.Jest niezwykle delikatny i profesjonalny. Bardzo dobre wręcz idealne podejście do małych dzieci. Wszystkie zabiegi wykonuje błyskawicznie a co najważniejsze - bezboleśnie.

Bardzo dobry lekarz stomatolog. Miły, uprzejmy, pomocny. Nigdy nie miałam problemu, kompetencja na wysokim poziomie. Godny polecenia!

wszystkie wcześniejsze opinie są prawdziwe chodzą do Pana Piotra bez strachu pomimo że na pierwszą wizytę poszedłem po 16 latach zaciągnięty przez Żonę NA SIŁE miałem wyrywanego korzeń zęba które skomentowałem że tak to można mi codziennie zęby wyrywać po ustąpieniu znieczulenia nic mnie nie bolało zero opuchlizny a dziąsło w stanie idealnym borowanie i plombowanie to całkowity luzik a atmosfera w gabinecie jest taka że się siedzi z uśmiechem na fotelu jestem stałym klientem i nie chcę już innych specjalistów a uśmiecham się teraz z wielką przyjemnością

Profesjonalnie i solidnie. Leczenie przebiegło bezboleśnie i w miłej atmosferze. Pan Piotr to wysokiej klasy specjalista z indywidualnym podejściem do klienta. Polecam wizytę u doświadczonego i bardzo sympatycznego stomatologa.

Kilka dni temu miałem leczenie kanałowe, cały przebieg był bezbolesny. Pan Piotr jest bardzo uprzejmy i zawsze wszystko wytłumaczy. Naprawdę można nieraz zapomnieć, że siedzi się na fotelu w gabinecie. Polecam wszystkim którzy się boją dentystów.

chodze do pana doktora od paru lat i jestem bardzo zadowolona.poniewaz jest bardzo mily uprzeyjmy oraz przystojny;0.polecam wszystkim osobom ktorzy sie bardzo boja.

Pan doktor jest baaaaaaaaaaaaaardzo uprzejmy, miły i grzeczny. Moje dzieciaczki z uśmiechem na twarzy idą na każdą wizytę.

super lekarz:) chodze z przyjemnoscia,zawsze ale to zawsze znajdzie dla mnie czas a wszystko w mega milej atmosferze.Sama przyjemnosc.the best,nigdy wiecej innego dentysty:) Panie Piotrze prosze nigdy nie opuscic przychodni na moscickiego:) pozdrawiam,polecam all:) / Beata M.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Tarnów"?

AMO-DENT
KRZYSKA 55A