lekarz Piotr Sondej

Ginekolog położnik, USG

Na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie. Był bardzo uprzejmy, delikatny i cierpliwie wszystko wytłumaczył. Dlatego jestem bardzo zdziwiona opiniami, że bywa arogancki itp. Ja mogę go ocenić w samych superlatywach.

22 tydzień ciąży, a ten idi..... mówi, że za wcześnie i nic jeszcze nie widać... ciekawe czy jak bym dała 100zł to też by nie widział ????????????

Zdecydowanie odradzam tego lekarza, nic mi sam nie powiedział tylko stukał w tą swoją przedwojenną maszynę do pisania, a jak zaczęłam o cokolwiek pytać to mi lekceważąco i kpiąco odpowiadał, mało tego poszłam tam na badanie usg zapłaciłam 80 zł za 5 min wizyty i nawet zdjęcia nie otrzymałam.Brak słów

Dramat, ten lekarz jest okropny, niemiły, gabinet ma chyba 50-letni, strach tam wejść. Dodam tylko,że będąc u niego w gabinecie myślałam tylko jak by z niego uciec!!!

Po prostu dramat, ten ,,lekarz,, Po byle jakim badaniu stwierdzil, ze dziecko jest martwe i wyslal mnie na usuniecie martwego plodu. Zalamana i zszokowana poszlam na drugi dzien do innego ginekologa- dziecko zywe, serce bije jak nalezy, wszystko super. Mam juz zdrowa, piekna corke na swiecie, a nazwisko tego ,,doktora,, wywoluje u mnie tylko nienawisc. Nie ma to jak ,,fachowiec,, ...

Chodzilam do niego podczas ciazy. wizyty byly rozne lepsze i gorsze. Zalazalo czy P. doktor mial dobry humor czy nie, ale kazdy moze miec gorszy dzien.

Najprzyjemniejszy lekarz ginekolog u jakiego byłam.Zdecydowanie polecam.

Najprzyjemniejszy lekarz ginekolog u jakiego byłam.Zdecydowanie polecam.

Kawał chama i gbura ! Zbywanie klienta, stara się jak najszybciej załatwić wszystko, jak tłumaczy coś, to tak szybko i pobieżnie i za wszystko kase chce !!

Bardzo dobry i fajny lekarz byłam u niego pierwszy raz i będę zawsze do niego chodziła. Polecam

Bardzo dobry lekarz, polecam. leczę się u niego od lat i nigdy nie zawiódł mnie.