lekarz Piotr Sowiński

Psychiatra

przede wszystkim to koles ktory chce wyleczyc.mialem ciezka nerwice natrectw.faktycznie nie wychodzilem juz z domu i balem sie juz jak mnie na ciele zaswedzialo bo to wylew sobie wmawialem.facet wzial mnie w obroty.poszedlem do niego z mama mimo 27 lat bo balem sie przeciez wychodzic z domu.inni lekarze mnie tylko zobaczyli,posluchali co ja mowie i dali leki.bralem juz tyle ze watroba mnie bolala i zoladek.ten facet posluchal,skierowal na badanie EEG glowy i wedle tego podstawil lek.ludzie.ja po 2 tygodniach zaczalem juz wychodzic z domu sam!!!!po 2 miesiacach zostalem calkowicie wyleczony.ale stosowalem sie do zalecen lekarza i sluchalem go jak "swinia grzmotu"!!ten facet jak nie mialem juz leku a w aptekach nie bylo sam nawet przyjechal do mnie do domu i dal lek z Gdanska do Gdyni!!!i czy to nie jest lekarz z powolania???........dzieki niemu zyje,zdalem mature,zdalem prawo jazdy ba! nawet na studia poszedlem!!.pracuje i zyje.normalnie zyje!!takze polecam tego Pana w 100%tach a jak mi ktos powie inna opinie o nim to tylko moge pomyslec sobie sam w glowie o takim czlowieku juz odpowiednia opinie.pozdrawiam

Pan Piotr Sowiński to psychiatra, który rzeczywiście zna się na rzeczy. Jest kompetentną osobą, bo można było porozmawiać nie tylko o chorobie, ale i o życiu. Bardzo fajnie wytłumaczył mi działanie przypisanych leków, a nie że mam brać i nawet nie wiem co? Dobry fachowiec, po prostu szkoda ze nie ma takich w poradniach NFZ. Polecam

Trafiłam do dr. Sowińskiego z zaburzeniami nerwicowymi: zaburzenia snu, wieczne zmęczenie, bóle i zawroty głowy, bóle mięśniowe. Pan doktor okazał się bardzo pomocny. Dusza człowiek z indywidualnym podejściem do pacjenta. Umie słuchać, nie moralizuje, nie ocenia. Rozmowa z nim już uspakaja. Wychodząc z gabinetu zawsze czuję się lepiej. Polecam

Świetny psychiatra i psychoterapeuta dr. P. Sowiński. Wystarczy zadzwonić i umówić się na wizytę. Rzetelnie przeprowadzona psychoanaliza, dobry kontakt i poczucie komfortu podczas wizyty. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, jego profesjonalizm i wiedza gwarantują poczucie, że jesteśmy w dobrych rękach. Polecam

Doktor P. Sowiński jest na wysokim poziomie,serdeczny,miły a to w przypadku kontaktu z lekarzem psychiatrą bardzo ważne dla pacjenta. Potrafi cierpliwie wysłuchać, doradza, nie ocenia tylko stara sie pomoc. Polecam tym wszystkim, ktorzy przestali wierzyć w lekarzy.

fajny, konkretny lekarz !! niechetnie zgodzilam sie na pierwsze spotkanie, bardziej dla swojej mamy niz dla siebie, ale doktorowi udalo sie zachecic mnie do rozmowy, i jednak zauwazylam rozmiar swoich problemow. teraz chodze do niego dwa razy w miesiacu i rozpracowuje podloze emocjonalne konfliktu. to nie puste slowa ale faktyczna praca nad soba

Bardzo rzetelny i uczciwy lekarz, przyjemny w kontaktach, budzący zaufanie, odznaczający się szeroką wiedzą i doświadczeniem. Ciekawie prowadzi terapię grupową. Bardzo mi się podobały różne technik motywujące i wspierające. Gorąco polecam

Fantastyczny człowiek i wręcz jeszcze lepszy lekarz. Czuć w nim ogromna pasję do tego co robi i widać,że bardzo chce pomóc pacjentowi. Ma dobre podejście. Dr Sowiński sporo mi juz pomógł i mam nadzieje że uda nam się wspólnie pokonac moja chorobę

Pan dr Sowiński to świetny lekarz. Bardzo pomógl naszej córce podczas walki z depresją. Myśleliśmy, że już nic nie da się zrobić, jednak Pan Piotr jest na tyle dobrym specjalistą, że udalo mu się dotrzeć do córki i jej pomóc.

Jestem bardzo zadowolony z terapii u doktora Sowińskiego. Myslałem, że mój problem jest błahy i Pan Sowiński nie będzie chciał się podjąc leczenia, jednak okazało się po wnikliwym wywiadzie, że problem jest troszkę większy i wymaga terapii. Pan Piotr ma bardzo fajne podejście do pacjenta a przy tym ogromna wiedze z zakresu psychologii. Polecam!