dr Piotr Sowiński

Gdyby można było, przyznałbym choćby i 50 gwiazdek. Nie spotkałem się jeszcze z taką życzliwością i kulturą osobistą w świecie polskiej medycyny. Kompetencji nie jestem w stanie określić, ale wiem, że temu Lekarzowi można swoje życie i zdrowie powierzyć bez obawy. Dziękuję i życzę wszystkiego, co tylko najlepsze!

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu,o dużej kulturze osobistej,a przede wszystkim kompetentny. Pacjent w czasie pooperacyjnym otoczyny jest opieką lekarza,próbuje podnieść pacjenta na duchu w czasie stresującego czasu przed sama operacją,nie narzuca niczego,jest delikatny,nie robi niczego,co by pacjentowi sprawiło ból. Nic dodać,nic ująć,świetny specjalista,dziękuję panie doktorze.

Polecam ! Świetny lekarz. Jestem bardzo zadowolona.

Polecam ! Świetny lekarz. Jestem bardzo zadowolona.

lekarz godny polecenia - bardzo dokładnie,rzeczowo wyjasnia sposób leczenia opisuje dokładnie przebieg zabiegu operacyjnego. zawsze uśmiechnięty i szalenie sympatyczny

merytoryczno-uprzejmy- fachowy lekarz-wzbudzający zaufanie oraz godny polecenia!

Jest wspaniałym,cieplym i serdecznym lekarzem,a najwazniejsze,ze chce pomoc pacjentowi i lezy to w jego gestii,nie zbywa pacjentow,wszystko wyjasni.Moze niektorzy oczerniaja lekarzy,ze w poradniach maja swoje humorki,ale ten ortopeda zawsze serdecznie podchodzi do pacjenta,bo wie ze musi pomoc,bo po to sie ksztalcil i nie czeka sie dlugo na wizyte.