dr Piotr Sowiński

Takich lekarzy powinno być więcej. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, nie traktuje czlowieka przedmiotowo. Słucha, tłumaczy, nie zerka na zegarek, nie "wypędza" pacjenta. Do tego niezwykle sympatyczny i pomocny. POLECAM

Pacjentką doktora jestem od roku,na początku nie miałam nic do zarzucenia doktorowi,było tak jak powinno. Aktualnie się wypisałam od doktora,zaczał być arogancki(np. to znowu pani??) Myslalam ze podchodzi kompleksowo do problemu,ale zarzuca mi ze to wszystko przeze mnie,a dlaczego nic sobie nie zarzuci. Doktor nie lubi jak konsultuje się z innymi lekarzami,potem chodzi przez pewien czas obrażony,czy jako pacjent nie mam zadnych praw?

Sumienny i godny zaufania lekarz , super tłumaczy , konkretnie podchodzi do problemu.Ponadto jest bardzo słowny i punktualny ,a to cecha mało spotykana u lekarzy. Cała obsługa i podejście lekarza przy zabiegu palucha koślawego REWELACJA.Super specjalista ślicznie dziękuję Panie Doktorze.

Nie jestem zadowolona z Lekarza Sowińskiego...Już 4 raz podchodzę do tej samej operacji ...zero jakichkolwiek zmian na lepsze..Jeszcze na wizycie pyta mnie : No co ja mam zrobić??? Jakie Pani daje propozycje?....śmiech na sali....

Moim zdaniem lekarz godny polecenia. Umie dokładnie wytłumaczyć chorobę oraz jaką metodę leczenia trzeba podjąć. Jest człowiekiem uprzejmym, spokojnym oraz wzbudza zaufanie. :-)

Bardzo dobry lekarz ortopeda,równiez sie lecze u pana doktora i powiem ze wspaniale sie nawzajem rozumiemy,widzi problem i probuje go rozwiazac,aby bylo jak najszybciej i mniej stresujaco dla pacjenta. Ja u pana doktora mam miec w styczniu operacje kolana mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Na początku trochę nieśmiały, trzyma dystans, dokładnie i wyczerpująco odpowiada na pytania. Przy bliższym poznaniu bardziej otwarty - szczerze mówiąc chciałabym go poznać bliżej ;)