dr hab. n. med. Piotr Sporysz

2,1
1,7
2,1

Dr.Sporysz bardzo mi pomógł,gdy inni lekarze byli bezradni co mi dolega,jestem bardzo zadowolona że trafiłam właśnie do niego. Lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia.

Stanowczo odradzam, stomatolog bardzo niemiły, traktuje pacjentów z pogardą, ponadto mało kompetentny.

chodzę do tego dentysty od jakiegoś roku i nie mogę uwierzyć w te opinie które są na internecie ja nie mogę narzekać fakt pan Sporysz jest czasem burkliwy ale dla mnie jest dobrym fachowcem

Pomijając szokujący brak kultury osobistej i szacunku dla pacjenta, po dwóch wizytach straciłem jakiekolwiek zaufanie w kompetencje dr Sporysza jako stomatologa. Regularnie skrajna nieuprzejmość wobec autora tej opinii oraz innych znanych mi pacjentów, którzy odwiedzili ten gabinet. Kroplą, która przelała czarę była 3 minutowa wizyta podczas której Dr Sporysz zamiast udzielić jakiejkolwiek porady kazał pacjentowi czytać artykuł w czasopiśmie specjalistycznym na temat którego to Pan Doktor miał sam wydać opinię. Czas podróży do gabinetu - 40 minut Czas oczekiwania po umówionym czasie wizyty - 15 minut Czas wizyty - 3 ...

Czas podróży do gabinetu - 40 minut
Czas oczekiwania po umówionym czasie wizyty - 15 minut
Czas wizyty - 3 minuty
Koszt - 50zł

Brak pytań

Wyjątkowy brak kultury osobistej i taktu. "Uroczy pan doktor" niejednokrotnie podważał autorytet osób z nim współpracujących w obecności pacjenta. Wyszydzał i wyśmiewał innych lekarzy kierujących pacjenta na konsultację. Umówiony termin zabiegu chirurgicznego przesuwał w nieskończoność, po czym stwierdził, że nie wykona zabiegu: Nie, bo nie! Absolutnie odradzam wizyty u tego pana... Jest to człowiek chory psychicznie, nie powinien pracować z ludzmi.

Niestety muszę potwierdzić poprzednie negatywne opinie. Wyjątkowo zadyfany w sobie, arogancki człowiek. Do tego popełnia błędy, co zostało potwierdzone przez lepszego od niego specjalistę. Jak się okazało wywalałam kasę w błoto.

nie polecam! zwykły gbur, nie wiem po co on tam wgl siedzi.;/

nie polecam! zwykły gbur, nie wiem po co on tam wgl siedzi.;/

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Rybnik"?

Stomatologia Prochasek
Rybnik
NZOZ Eurodent
pl. Piastów 6A
44-100 Gliwice
INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA DENTAL BRIDGE DR N.MED.MARIUSZ MICHNO
RYBNIK UL.PRZYJAŹNI 9 i
44-203 Rybnik

Centrum Stomatologii i Medycyny Naturalnej "Alexa"
Strzelców Bytomskich 30
44-240 Rybnik