Świetny chirurg i godny zaufania lekarz. Do pacjenta podchodzi z wrażilwością i zaangażowaniem, obiektywnie i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania, nie narzuca własnej opinii co do typu zabiegu tylko bardzo dokładnie wyjaśnia wady i zalety każdej opcji. Interesuje się pacjentem nie tylko przed operacją ale i po, jest gotów we wszystkim pomóc. Ból po ciężkim zabiegu (usunięcie macicy przez powłoki brzuszne) trwał zaledwie kilka dni, brak powikłań. Wzbudził mój ogromny szacunek zarówno jako lekarz jak i po prostu jako człowiek. Niełatwo by było znaleźć lekarza, który dorównałby dr Stecowi profesjonalizmem, ...

Wzbudził mój ogromny szacunek zarówno jako lekarz jak i po prostu jako człowiek. Niełatwo by było znaleźć lekarza, który dorównałby dr Stecowi profesjonalizmem, kulturą osobistą i empatią.

Byłam u doktora Steca na Sono HSG w Unicare. To wspaniały człowiek - spokojny, cierpliwy, komunikatywny, odpowiadający na wszystkie pytania, szczegółowo opisujący każdy etap badania. Bardzo sympatyczny i profesjonalny. Byłam pod wrażeniem!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana