dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog

Bardzo miły i kompetentny lekarz z poczuciem humoru, który NIE zerka na zegarek i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Bardzo fajnie tłumaczy !! polecam

Bardzo polecam. To świetny lekarz, trafiłam do niego po wielu tygodniach szukania odpowiedniego położnika do prowadzenia mojej ciąży i jestem bardzo zadowolona. Po wcześniejszych spotkaniach z innymi ginekologami na terenie Tarn. Góry traciłam po prostu wiarę na to, że w tym mieście znajdę kogoś uprzejmego, który nie traktuje kobiet "z wyższością". Lekarz delikatny, sympatyczny, wszystko wyjaśni i poświęci dużo czasu. Każdą wizytę kończy słowami: "Czy ma pani jakieś pytania?", więc można pytać o wszystko.

Jak najbardziej polecam :) Uprzejmy, życzliwy, zawsze chętny do odpowiedzi na każde pytanie. Nawet jeśli coś się dzieje odbiera telefon i służy radą. Super lekarz !

Lekarz,który słucha co pacjent mówi.poświęca tyle czasu ile potrzebuje pacjent i bardzo uprzejmy.Polecam.

Wiele zawdzięczamy Panu Doktorowi. Ciąża była na tyle trudna, że leżałam na patologii w Bytomiu. Dzięki profesjonalizmowi Pana Doktora moja córka biega obok mnie, a ja jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Wspaniały człowiek, bardzo dobry lekarz, w dodatku osoba respektująca swoich pacjentów.

Bardzo uprzejmy i cierpliwy lwkarz,) jeszcze nie spotkalam takiego. Prowadzil moja trzecia ciaze,)nie zaluje,)super opieka i poczucie humoru,)

Mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo uprzejmy lekarz, poświęcający pacjentkom masę czasu. Wszystko wytłumaczy, co tyko budzi jakieś wątpliwości. To mój pierwszy ginekolog mężczyzna i jestem na prawdę zaskoczona różnicą w podejściu do pacjenta. Sądzę że znalazłam swojego lekarza.

Polecam, jak najbardziej polecam. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, wyczerpująco udziela odpowiedzi na wszystkie pytania, jest bardzo uprzejmy, a przede wszystkim zobaczył coś czego inni lekarze nie widzieli. Naprawdę godny polecenia.

Lekarz godny polecenia. Obecnie prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Przy problemach lub pytaniach udziela wyczerpujących informacji jak również jest bardzo uprzejmym człowiekiem :)

Takiego lekarza to ze świecą szukać. Wspaniały bardzo bardzo mądry lekarz z powołania w dodatku uprzejmy, odpowie na każde pytanie, doradzi i pomoże. Mało jest już takich prawdziwych lekarzy. Z całego serca polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Zabrze"?

Marek Pabian

Dubiela 3a lok. 2