Jestem specjalistą w zakresie Położnictwa i Chorób Kobiecych oraz Ginekologii Onkologicznej.

Pracuję jako Starszy Asystent Kliniki Ginekologii, Położnictwa ...

Pracuję jako Starszy Asystent Kliniki Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Specjalistycznego nr 2 w Bytomiu, ul. Batorego 15; ŚUM w Katowicach na stanowisku Lekarza Kierującego Oddziałem Ginekologii Zachowawczej.
Wśród sprawowanych funkcji pełnię także obowiązki Kierownika nad Zintegrowanym Blokiem Operacyjnym w Śląskim Centrum Perinatologii i Chirurgii Płodu w Bytomiu....

Pan doktor to świetny fachowiec, w dodatku bardzo sympatyczny i kontakowy! Dobrze zdiagnozował mój problem i podjął właściwe leczenie. Rzetelnie i jasno objaśnia problem. Pomógł także kilku znajomym kolezankom. Lekarz godny polecenia!

Doktor Stołtny prowadził moją czwartą ciążę(a znam wielu ginekologów).Trafiłam właśnie do niego dlatego,że ciaza była trudna.Dzieki Doktorowi przeżyłam ten ciężki czas.Od początku mój stan potraktował bardzo poważnie,zastosował leki, kazde złe wyniki badań prenatalnych wyjaśniał z innymi specjalistami,informował mnie o wszystkim,co dzieje się z dzieckiem,i nigdy nie przekreślił tej ciąży,zawsze odbierał mój telefon.To lekarz jak najbardziej kompetentny,godny polecenia i pełen empatii.Panie Doktorze oboje z mężem i dziećmi bardzo dużo Panu zawdzięczamy.Dziekuje

Użytkownik zarejestrowany

17.12.2022

0,0

Opinia została ukryta do czasu wyjaśnienia

Lekarz z powołania , prowadził 2 moje ciąże , niebagatelizuje najmniejszych nieprawidlowości odrazu działa zleca badania , oddzwania . Pomaga i wzbudza duże zaufanie swoim profesjonalizmem ma dobry kontakt z pacjentkami .

Gorąco polecam Pana Doktora. Jest miłym konkretnym rzeczowym lekarzem niedawno Pan Doktor prowadził moja ciąże która wiązała się z wieloma komplikacjami dzięki Panu Doktorowi wszystko skończyło się szczęśliwie. W pełni można zaufać Panu Doktorowi

Lekarz kompetentny, cierpliwy, uprzejmy, czułam się na wizycie bardzo dobrze, wszystko wyjaśnił. W szpitalu również bez zarzutu, wiedziałam, że nie muszę się niczego bać. Serdecznie polecam pacjentkom, które szukają dobrego lekarza, przy którym można się bezpiecznie czuć.

Poświęca tyle czasu ile trzeba. Cierpliwie odpowiada na każde zadane pytanie. Tłumaczy bardzo rzeczowo i ekspresyjnie. Trudno czegoś nie zrozumieć. Gdy poszłam po operacji onkologicznej do IO w Gliwicach z wynikiem histopatologicznym to kręcili z podziwem głowami oceniając radykalność zabiegu przeprowadzonego przez Pana Doktora. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić.

Doskonały lekarz,którego można polecić z czystym sumieniem,z ogromną wiedzą,fachowym podejściem,każda pacjentka traktowana jest jak najważniejsza na świecie,której poświęca się czas.

Bardzo miły i kompetentny lekarz z poczuciem humoru, który NIE zerka na zegarek i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Bardzo fajnie tłumaczy !! polecam

Jak najbardziej polecam :) Uprzejmy, życzliwy, zawsze chętny do odpowiedzi na każde pytanie. Nawet jeśli coś się dzieje odbiera telefon i służy radą. Super lekarz !