Piotr Stryczyński

Neurolog

3,3
3,7

Ostatnio poleciłem znajomemu konsultację u dr Piotra Stryczyńskiego i przy tej okazji trafiłem na tutejsze forum wymiany opinii. Zatem, moje problemy z uszkodzeniem krążka międzykręgowego miały miejsce 13 lat temu i zostały przez dr Piotra Stryczyńskiego w 100% trafnie zdiagnozowane, co więcej kluczowe w diagnozie okazało się wykrycie przez dr Stryczyńskiego niedomykania łuków kręgowych. Następnie w bardzo rzeczowy i taktowny sposób doktor przedstawił mi warianty i specyfikę mojego leczenia. Zdecydowałem się poddać operacji przeprowadzanej pod kierunkiem dr Stryczyńskiego. Zabieg trwał 5 godzin i był bardzo skomplikowany (usunięcie uszkodzonego krążka, wszczepienie implantu, wkręcenie w kręgi L4 i L5 śrub i wstawienie wsporników stabilizujących kręgi między sobą). Przebieg i skuteczność leczenia oceniam jak najwyżej a dzięki zaangażowaniu organizacyjnemu oraz szczególnej i bezinteresownej trosce o wszystkich pacjentów (dr Stryczyński kierował wówczas szpitalem w Puszczykowie) stałem się jednym z tych pacjentów szpitala, wobec których zastosowano ultranowoczesne narzędzia ultradźwiękowe, co pozwoliło uniknąć bardzo obfitej w takich wypadkach transfuzji.
Słowem, darzę zaufaniem i jako człowieka, fachowca i organizatora cenię Pana dr Piotra Stryczyńskiego bardzo wysoko, tak jak ceniłem wspaniałego Człowieka jakim był ś.p. prof. Feliks Tokarz, z którym miałem styczność w kilku ważnych w moim życiu okolicznościach.
Dariusz Gruszka, Kalisz

Pan Doktor Stryczyński w ubiegłym roku (lutym) operował mojego syna, u którego badanie rezonansem magnetycznym wykazało guz wewnątrzoponowy (guz umiejscowiony był na rdzeniu kręgowym). Prawie przez rok przed operacją aby pomóc synowi szukaliśmy pomocy w różnych miejscach (klinikach i przychodniach). Silne bóle i częściowe niedowłady na specjalistach do których syn był kierowany nie robiły wrażenia. Kiedy wreszcie po roku walki z bólem, syn został zdiagnozowany i trafił do gabinetu dr Stryczyńskiego spodziewaliśmy się najgorszego. Postawa i sposób przekazania informacji przez dr Stryczyńskiego były dla wszystkich zaskoczeniem. Syn wyciszył się, a ...

Syn wyciszył się, a perspektywa szybkiej pomocy chirurgicznej dała mu bezwzględną wiarę w szczęśliwe zakończenie.
Po bardzo ciężkiej operacji trwającej kilka długich godzin, słysząc pozytywne słowa lekarza miałam wrażenie, że ten niezwykle skromy sympatyczny chirurg nie zdaje sobie sprawy ile mu zawdzięczamy!!!!
Odzyskaliśmy sprawnego syna i wiarę, że jest człowiek, który obdarowany niezwykłym talentem, wiedzą i niespotykaną pracowitością każdego dnia pacjentom podobnym do mojego syna daje nadzieję na powrót do pięknego życia.
Nie miałam odwagi wcześniej napisać tego co czuję do dnia dzisiejszego.
Dla całej mojej rodziny dr Stryczyński pozostanie wzorem oddanego przyjaciela.
Mając okazję pragnę raz jeszcze za wszystko podziękować i życzyć Panu dużo, dużo zdrowia (może to banalnie brzmi), ale tylko tak mogę wyrazić naszą bezgraniczną wdzięczność.
Mama Dominika

W ubiegłym roku dowiedziałam się, że z powodu zwyrodnienia kręgosłupa szyjnego mam duży ucisk na rdzeń kręgowy, który może spowodować paraliż całkowity (a dodam, że następował już niedowład lewej ręki). Operację miałam już po 2 tygodniach od postawienia diagnozy - wykonana została w trybie pilnym. Operacja wykonana została bardzo precyzyjnie, bez powikłań i innych nieoczekiwanych niespodzianek. Jestem teraz sprawna, nie mam żadnych dolegliwości. Wszystko się pięknie udało. Dr. Stryczyński jest bardzo skromnym i bardzo fachowym specjalistą. W Poznaniu zna go bardzo duże grono lekarzy, którzy mają o nim bardzo dobre zdanie (o tym dowiedziałam się już po wszystkim, jak bywałam na kontrolach i innych wizytach). Jest bardzo rzeczowy i konkretny. Uważam jednak, że za maską służbowej postawy kryje się bardzo wrażliwy człowek, a jako dowód przytoczę przykład - jest wrażliwy również w kwestii estetyki, gdyż cięcie było zrobione wzorcowo, a zamiast szwów miałam zastosowane plastry. Spowodowało to, że w miejscu blizny na szyi nie ma prawi śladu. Bardzo dziękuję doktorowi Stryczyńskiemu za całokształt. Czuję się świetnie, niedowład minął, plecy nie bolą - polecam w ciemno tego lekarza i życzę sobie i innym takich lekarzy. Chcę również zaznaczyć, że poza kosztami prywatnych wizyt - lekarz ten nie przyjmuje żadnych gratyfikacji. Panie Doktorze - życzę dużo zdrówka i powodzenia w pracy oraz wielu zadowolonych pacjętów. Sławomira z Poznania

Witam, podejrzewam, że wizyty prywatne i publiczne u doktora się znacznie różnią. Nie będę tutaj wnikał w jego kompetencje, bo każdy przypadek jest inny i nie wszystkich da się po prostu uratować. Chciałbym tylko coś napisać o podejściu doktora do rodziny pacjenta, które krótko mówiąc jest okropne i daleko odbiegające od wszelkich norm. Nie może być tak, że doktor na pytanie o to 'czy pacjentka utraciła dużo krwi?' odpowiada: 'a co to znaczy dużo?'. Nie może być tak, że na pytanie 'czy stan pacjentki jest stabilny?' odpowiada: 'a skąd pani ...

Witam,
podejrzewam, że wizyty prywatne i publiczne u doktora się znacznie różnią. Nie będę tutaj wnikał w jego kompetencje, bo każdy przypadek jest inny i nie wszystkich da się po prostu uratować. Chciałbym tylko coś napisać o podejściu doktora do rodziny pacjenta, które krótko mówiąc jest okropne i daleko odbiegające od wszelkich norm. Nie może być tak, że doktor na pytanie o to 'czy pacjentka utraciła dużo krwi?' odpowiada: 'a co to znaczy dużo?'. Nie może być tak, że na pytanie 'czy stan pacjentki jest stabilny?' odpowiada: 'a skąd pani zna takie książkowe terminy?' co to znaczy stabilny?'. Nie może być tak, że doktor nie ma pojęcia o pacjentach leżących na jego oddziale. Mam nadzieję, że pan doktor w przyszłości spotka się z podobnie przedmiotowym traktowaniem i brakiem jakiegokolwiek wyczucia. Mam również nadzieję, że będzie mi dane spotkać się z nim w cztery oczy i powiedzieć co o nim myślę, już bez strachu o moją rodzinę, a jego pacjentkę, dosadnie.

DR.Stryczyński operował mój kręgosłup 4 lata temu .Jestem mu wdzięczna do dnia dzisiejszego .Dzięki niemu prawie normalnie funkcjonuję ,gdzie przed operacją miałam problem przejść 1 km .Za nim do niego trafiłam ,to byłam posyłana rok od jednego do drugiego lekarza ,a od leków nabawiłam się wrzodów nie wspominając jaka kasa na to poszła. Gdy przebywałam w szpitalu u Dr. P.Stryczyńskiego w Bydgoszczy miałam okazję poznać dwie pacjentki ,które wymagały poprawki operacyjnej ,którą miały zrobioną w Poznaniu ( ledwie chodziły),jednak po operacji u DR.STRYCZYŃSKIEGO już na drugi dzień chodziły ,kąpały się samodzielnie. Moje zdanie jest takie ,że będę zawsze polecać DR ,a i sama korzystać ,jak będzie potrzeba. Małgorzata

Właśnie miałam operację kręgosłupa na odcinku C5, C6.Operację zalecił i przeprowadził dr. Piotr Stryczyński.Jestem bardzo zadowolona z doktora. Wie co robi,super specjalista, odpowiedział mi na wszystkie pytania. Polecam . I to co najważniejsze , nie chodziłam do niego prywatnia ,a na NFZ.

Bardzo dobry lekarz decydując się na operację wiedziałam że jestem w dobrych rękach, jestem tydzień po operacji kręgosłupa szyjnego czuję się świetnie nie odczuwam żadnych bóli mam tylko malutką rankę na szyi a jest zrobiona tak estetycznie że prawie wcale jej nie będzie widać .Panie doktorze dziękuję jeszcze raz za wszystko .Wdzięczna pacjentka ze Śremu

Polecam , po dwóch wizytach mogę normalnie żyć ,5 lekarzy mnie leczyło ,nikt nie pomógł,zjadłam ogrom tabletek p/bólowych DR.po dwóch wizytach uwolnił mnie z potwornego bólu kręgosłupa ,oraz nogi.jetem bardzo wdzięczna .lekarz na medal ,naprawdę polecam. Małgosia.

Jestem pacjentką ze Slaska konkretnie z Tych, operował mnie 2 -krotnie, nie przyjmując żadnych gratyfikacji, ponadto choruję na stwardnienie rozsiane od 23 lat, co stanowi niemałą przeszkodę w tym fachu, lekarz, o wysokiej kulturze osobistej,polecam z pełną odpowiedzialnością innym pacjentom- jestem niezmiernie wdzięczna za troskliwą opiekę i serdeczność, jaką mnie- prostą pacjentkę obdarzył- z głębokim poważaniem - Ewa Ołdakowska.

Ja tego Pana nie polecam żadnemu choremu. Jest bardzo nieuprzejmy, , nie jest zainteresowany pacjentem i jego problemami zdrowotnymi.Kompletnie nie ma podejścia, pacjentów w przychodni traktuje jak kolejnych intruzów zabierających jego bardzo cenny czas. Nawet nie stara się być miły. Po wizycie w jego gabinecie poczułam się jak kompletne zero. Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!!