Piotr Stryczyński

Neurolog

Ostatnio poleciłem znajomemu konsultację u dr Piotra Stryczyńskiego i przy tej okazji trafiłem na tutejsze forum wymiany opinii. Zatem, moje problemy z uszkodzeniem krążka międzykręgowego miały miejsce 13 lat temu i zostały przez dr Piotra Stryczyńskiego w 100% trafnie zdiagnozowane, co więcej kluczowe w diagnozie okazało się wykrycie przez dr Stryczyńskiego niedomykania łuków kręgowych. Następnie w bardzo rzeczowy i taktowny sposób doktor przedstawił mi warianty i specyfikę mojego leczenia. Zdecydowałem się poddać operacji przeprowadzanej pod kierunkiem dr Stryczyńskiego. Zabieg trwał 5 godzin i był bardzo skomplikowany (usunięcie uszkodzonego krążka, wszczepienie implantu, wkręcenie w kręgi L4 i L5 śrub i wstawienie wsporników stabilizujących kręgi między sobą). Przebieg i skuteczność leczenia oceniam jak najwyżej a dzięki zaangażowaniu organizacyjnemu oraz szczególnej i bezinteresownej trosce o wszystkich pacjentów (dr Stryczyński kierował wówczas szpitalem w Puszczykowie) stałem się jednym z tych pacjentów szpitala, wobec których zastosowano ultranowoczesne narzędzia ultradźwiękowe, co pozwoliło uniknąć bardzo obfitej w takich wypadkach transfuzji.
Słowem, darzę zaufaniem i jako człowieka, fachowca i organizatora cenię Pana dr Piotra Stryczyńskiego bardzo wysoko, tak jak ceniłem wspaniałego Człowieka jakim był ś.p. prof. Feliks Tokarz, z którym miałem styczność w kilku ważnych w moim życiu okolicznościach.
Dariusz Gruszka, Kalisz

Pan dr Stryczyński jest być może w gabinecie prywatnym tak j.w. W szpitalu publicznym zupełna odmiennie. Jest dla pacjenta ordynarny i niedostępny. Mam wrażenia,że sprawia mu przyjemność "przeczołgać" pacjenta na czworaki, aby go prosił o poradę a szczególnie zabieg. Ja osobiście życzę Panu dr. dużo zdrowia i szczęścia aby na starość nie spotkał dr. Stryczynskiego 2.

W ubiegłym roku dowiedziałam się, że z powodu zwyrodnienia kręgosłupa szyjnego mam duży ucisk na rdzeń kręgowy, który może spowodować paraliż całkowity (a dodam, że następował już niedowład lewej ręki). Operację miałam już po 2 tygodniach od postawienia diagnozy - wykonana została w trybie pilnym. Operacja wykonana została bardzo precyzyjnie, bez powikłań i innych nieoczekiwanych niespodzianek. Jestem teraz sprawna, nie mam żadnych dolegliwości. Wszystko się pięknie udało. Dr. Stryczyński jest bardzo skromnym i bardzo fachowym specjalistą. W Poznaniu zna go bardzo duże grono lekarzy, którzy mają o nim bardzo dobre zdanie (o tym dowiedziałam się już po wszystkim, jak bywałam na kontrolach i innych wizytach). Jest bardzo rzeczowy i konkretny. Uważam jednak, że za maską służbowej postawy kryje się bardzo wrażliwy człowek, a jako dowód przytoczę przykład - jest wrażliwy również w kwestii estetyki, gdyż cięcie było zrobione wzorcowo, a zamiast szwów miałam zastosowane plastry. Spowodowało to, że w miejscu blizny na szyi nie ma prawi śladu. Bardzo dziękuję doktorowi Stryczyńskiemu za całokształt. Czuję się świetnie, niedowład minął, plecy nie bolą - polecam w ciemno tego lekarza i życzę sobie i innym takich lekarzy. Chcę również zaznaczyć, że poza kosztami prywatnych wizyt - lekarz ten nie przyjmuje żadnych gratyfikacji. Panie Doktorze - życzę dużo zdrówka i powodzenia w pracy oraz wielu zadowolonych pacjętów. Sławomira z Poznania

Pan Doktor Stryczyński w ubiegłym roku (lutym) operował mojego syna, u którego badanie rezonansem magnetycznym wykazało guz wewnątrzoponowy (guz umiejscowiony był na rdzeniu kręgowym). Prawie przez rok przed operacją aby pomóc synowi szukaliśmy pomocy w różnych miejscach (klinikach i przychodniach). Silne bóle i częściowe niedowłady na specjalistach do których syn był kierowany nie robiły wrażenia. Kiedy wreszcie po roku walki z bólem, syn został zdiagnozowany i trafił do gabinetu dr Stryczyńskiego spodziewaliśmy się najgorszego. Postawa i sposób przekazania informacji przez dr Stryczyńskiego były dla wszystkich zaskoczeniem. Syn wyciszył się, a ...

Syn wyciszył się, a perspektywa szybkiej pomocy chirurgicznej dała mu bezwzględną wiarę w szczęśliwe zakończenie.
Po bardzo ciężkiej operacji trwającej kilka długich godzin, słysząc pozytywne słowa lekarza miałam wrażenie, że ten niezwykle skromy sympatyczny chirurg nie zdaje sobie sprawy ile mu zawdzięczamy!!!!
Odzyskaliśmy sprawnego syna i wiarę, że jest człowiek, który obdarowany niezwykłym talentem, wiedzą i niespotykaną pracowitością każdego dnia pacjentom podobnym do mojego syna daje nadzieję na powrót do pięknego życia.
Nie miałam odwagi wcześniej napisać tego co czuję do dnia dzisiejszego.
Dla całej mojej rodziny dr Stryczyński pozostanie wzorem oddanego przyjaciela.
Mając okazję pragnę raz jeszcze za wszystko podziękować i życzyć Panu dużo, dużo zdrowia (może to banalnie brzmi), ale tylko tak mogę wyrazić naszą bezgraniczną wdzięczność.
Mama Dominika

Lekarz, którego z całą odpowiedzialnością mogę polecić i polecam znajomym, a oni potwierdzają później moją opinię. Piotr, Śrem

Piotr, Śrem

Jestem pacjentką ze Slaska konkretnie z Tych, operował mnie 2 -krotnie, nie przyjmując żadnych gratyfikacji, ponadto choruję na stwardnienie rozsiane od 23 lat, co stanowi niemałą przeszkodę w tym fachu, lekarz, o wysokiej kulturze osobistej,polecam z pełną odpowiedzialnością innym pacjentom- jestem niezmiernie wdzięczna za troskliwą opiekę i serdeczność, jaką mnie- prostą pacjentkę obdarzył- z głębokim poważaniem - Ewa Ołdakowska.