lekarz Piotr Stryjek

2,6

Doktor Stryjek jest z całą pewnością lekarzem kompetentnym, a że introwertyk, cóż, taka jego uroda. Wolę jednak lekarza takiego, który wszystko przeanalizuje w swojej głowie niż tego, który plecie rodzicom 3 po 3, a rodzice później podłączeni do mr Googla zaczynają tworzyć rozmaite historie na temat chorób swoich dzieci. Spotkałem się z tym niejednokrotnie.

krótko mówiąc to jeden z tych typów który ma łeb jak sklep i ogromną wiedzę tylko w kontaktach interpersonalnych nie idzie mu najlepiej wiec mozna miec mieszane uczucia

Witam Nie wiem jak teraz, ale 2008 roku dr Stryjek uratował mojego syna. Tylko dzięki niemu żyje. Będę mu bardzo wdzięczna do końca życia. Pozdrawiam Karolina

Witam

trudny typ.bardzo ciężka jest z nim rozmowa.

trudny typ.bardzo ciężka jest z nim rozmowa.

cięzko wydac opinię o tym lekarzu, ponieważ wogóle rozmowa z nim jest prawie nie możliwa, nic nie wie, nie potrafi odpowiedziec na żadne pytanie