dr n. med. Piotr Strzelczyk

Ortopeda, USG ortopedyczne

3,9

nie wiem co pacjenci mają do zarzucenia Panu doktorowi, po pierwsze jest tylko człowiekiem jak każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, fachowiec świetny, zawsze znalazł dla mnie czas nawet jak był zabiegany, to szpital kliniczny więc i oczekiwania inne. Jeśli chodzi o mój przypadek zabieg przeprowadzony błyskawicznie i wszystko ok. Jeśli jeszcze kiedyś będę miała problemy z ręką na pewno udam się do właśnie Pana doktora.

Robił mi 2 operacje, w 2013 cieśń nadgarstka, a w 2014 trzaskający palec. Z obu jestem bardzo zadowolona i nie mam absolutnie żadnych zzastrzeżeń. Polecam każdemu.

Myślę że wystawione przeze mnie oceny dokładnie wyrażają jakim lekarzem jest dr. Strzelczyk. Do tej charakterystyki dodałabym jeszcze umiejętność słuchania i duże poczucie humoru. Jestem wdzięczna za poważne potraktowanie mojego schorzenia i zakwalifikowanie do zabiegu w trybie nagłym. Anna Kaczy...

nikomu nie polecam , po źle przeprowadzonym zabiegu endoprotezowania stawu kolanowego (niecentrycznie osadzony trzpień) pomimo licznych zgłaszań że coś jest nie tak , że boli podczas chodzenia , brak było reakcji poza zaleceniem chodzenia w tutorze . Efekt był taki że trzpień wyłamał kość udową przez co noga stała się praktycznie nienaprawialna , po tym pan dr. usunął resztki protezy zarówno z uda które było wyłamane jak i z łydki która była nienaruszona . W miejsce usuniętego elementu zainstalował mi spacer ortopedyczny który miał wg jego słów poprawić kondycje kości do czasu założenia protezy docelowej . Niestety w chwili obecnej żaden ortopeda nie chce podjąć się naprawy tego co zrobił Pan Strzelczyk .

Byłem pacjentem, który zgłosił się z tzw. "ulicy",bez zapisu. Na pytanie Pani rejestratorki lekarz bez problemu zgodził się mnie przyjąć po zapisanych pacjentach. Na szczęście długo nie czekałem.Podczas badania USG Doktor skonsultował ze mną poprzednie wyniki badań. Dość pewny siebie lekarz, ale chyba cieszy się sympatią pacjentów i pracowników Przychodni.Moje odczucia są jak najbardziej pozytywne.

Bardzo dobry ortopeda ,dokładny , (szczególne przypadki fotografuje i porównuje ze zdjęciem na następnej wizycie ) sympatyczny , miły , bardzo kompetentny , godny polecenia.

Bardzo porządny i konkretny ortopeda - leczył mnie z powodu przykurczu Dupuytrena (chirurgia ręki) - zrobił tę operację naprawdę starannie - od 2 lat mam nowe życie:))) Jego poczucie humoru, konkretne podejście do pacjenta i jego problemów od razu wzbudziły moje zaufanie. Cieszę się że na niego trafiłem. Polecam!!! Ostatnio wysłałem do niego żonę z problemem ze stawem kolanowym - zbadał, wykonał USG - stwierdził co jest. Poprowadził leczenie. Żona też jest bardzo zadowolona - problem przestał istnieć. Rewelacja. Polecam i dziękuję (dziekujemy) Piotr F. Małorzata F.

Nie polecam nikomu. Pierwsza wizyta jest zawsze uprzejma. Kolejne wizyty dają pacjentowi odczuć, że jest intruzem, który przychodzi z wymyślonymi problemami. Jeśli podejmie się już zabiegu (o który bardzo trudno jest się doprosić), wykonuje go z miną męczennika, chociaż uczciwie. Nieuprzejmy, niesympatyczny, gburowaty. Brak empatii w stosunku do pacjenta.

Brak empatii w stosunku do pacjenta.

Bardzo konkretny ,miły i kompetentny , zająl się nie tylko moją ręką ,ale gdy zauważył ,że podnosząc się zkrzesła zaczełam kuleć to zapytał czy nie mam problamów z kolanem , zbadał mi to kolano i skierował na USG .Teraz czekam na dwa zabiegi: ręki z którą przyszłam do doktora i kolana ,które też trzeba zoperować.

bardzo dobry i fajny lekarz. Leczenie u niego wspominam bardzo dobrze. Kompetentny, uprzejmy, wszystko wytłumaczy...