dr n. med. Piotr Strzelczyk

Ortopeda, USG ortopedyczne

Operacja zespołu cieśni nadgarstka - rewelacja. Uprzejmy, z poczuciem humoru i szacunkiem do pacjenta. Polecam

Zła metoda leczenia operacyjnego złamania palca przez co jest krzywy z małym zakresem ruchu, będąc prywatnie u zaufanego ortopedy zdziwił się tak nieudolnie wykonanym zabiegiem przez co znów czeka mnie operacja palca w celu przywrócenia ruchu i wyprostu. NIE POLECAM OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

nie wiem co pacjenci mają do zarzucenia Panu doktorowi, po pierwsze jest tylko człowiekiem jak każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, fachowiec świetny, zawsze znalazł dla mnie czas nawet jak był zabiegany, to szpital kliniczny więc i oczekiwania inne. Jeśli chodzi o mój przypadek zabieg przeprowadzony błyskawicznie i wszystko ok. Jeśli jeszcze kiedyś będę miała problemy z ręką na pewno udam się do właśnie Pana doktora.

Nie polecam nikomu. Pierwsza wizyta jest zawsze uprzejma. Kolejne wizyty dają pacjentowi odczuć, że jest intruzem, który przychodzi z wymyślonymi problemami. Jeśli podejmie się już zabiegu (o który bardzo trudno jest się doprosić), wykonuje go z miną męczennika, chociaż uczciwie. Nieuprzejmy, niesympatyczny, gburowaty. Brak empatii w stosunku do pacjenta.

Brak empatii w stosunku do pacjenta.

Robił mi 2 operacje, w 2013 cieśń nadgarstka, a w 2014 trzaskający palec. Z obu jestem bardzo zadowolona i nie mam absolutnie żadnych zzastrzeżeń. Polecam każdemu.

Myślę że wystawione przeze mnie oceny dokładnie wyrażają jakim lekarzem jest dr. Strzelczyk. Do tej charakterystyki dodałabym jeszcze umiejętność słuchania i duże poczucie humoru. Jestem wdzięczna za poważne potraktowanie mojego schorzenia i zakwalifikowanie do zabiegu w trybie nagłym. Anna Kaczy...

Bardzo dobry ortopeda ,dokładny , (szczególne przypadki fotografuje i porównuje ze zdjęciem na następnej wizycie ) sympatyczny , miły , bardzo kompetentny , godny polecenia.

Byłem pacjentem, który zgłosił się z tzw. "ulicy",bez zapisu. Na pytanie Pani rejestratorki lekarz bez problemu zgodził się mnie przyjąć po zapisanych pacjentach. Na szczęście długo nie czekałem.Podczas badania USG Doktor skonsultował ze mną poprzednie wyniki badań. Dość pewny siebie lekarz, ale chyba cieszy się sympatią pacjentów i pracowników Przychodni.Moje odczucia są jak najbardziej pozytywne.

nikomu nie polecam , po źle przeprowadzonym zabiegu endoprotezowania stawu kolanowego (niecentrycznie osadzony trzpień) pomimo licznych zgłaszań że coś jest nie tak , że boli podczas chodzenia , brak było reakcji poza zaleceniem chodzenia w tutorze . Efekt był taki że trzpień wyłamał kość udową przez co noga stała się praktycznie nienaprawialna , po tym pan dr. usunął resztki protezy zarówno z uda które było wyłamane jak i z łydki która była nienaruszona . W miejsce usuniętego elementu zainstalował mi spacer ortopedyczny który miał wg jego słów poprawić kondycje kości do czasu założenia protezy docelowej . Niestety w chwili obecnej żaden ortopeda nie chce podjąć się naprawy tego co zrobił Pan Strzelczyk .

KATASTROFA Przed operacją miałem jeden palec zepsuty, po operacji, zepsute mam dwa.

KATASTROFA
Przed operacją miałem jeden palec zepsuty, po operacji, zepsute mam dwa.