lek. med. Piotr Świrski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo polecam, każdej kobiecie! Kompetentny, zabawny i do tego przystojny. Nie można trafić lepiej!!

Świetny lekarz ginekolog! Mam 20 lat, poszłam do niego pierwszy raz w grudniu zeszłego roku, brak słów jeśli chodzi o podejście po prostu świetne. Od razu zaczął ze mną luźno rozmawiać, żebym się nie denerwowała, wszystko wytłumaczył. Wszystkie badana które wykonywał robił tak delikatnie, ze nawet nie wiedziałam kiedy jest po. Teraz jestem w ciąży i również ją prowadzę u Doktora Świrskiego. Zleca wszystkie badania, jest bardzo pomocny, można do Doktora pisać o wszystko - zawsze dostanę odpowiedź, z wizytą dodatkowa nigdy nie ma problemu, pomimo długich terminów, zawsze przyjmie, kiedy jest potrzeba! Nie wyobrażam sobie trafić w lepsze ręce! 10/10

Wspaniały lekarz, kompetentny, uprzejmy. Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy. Wszystkim pacjentkom życzę takiego lekarza.

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Prowadził mnie przed ciąża, w czasie ciąży i po porodzie. Bardzo kompetentny lekarz. Zleca wszystkie niezbędne badania, dokładnie opisuje wyniki, omawia zalecenia i odpowiada na wszystkie pytania. Zdecydowanie polecam

Niezwykle uprzejmy i kompetentny lekarz. Prowadził moją ciążę i wciąż korzystam z wizyt u Pana Doktora. Zleca badania i dokładnie się nim przygląda a jak trzeba kieruje do innych specjalistów. Bardzo polecam bo niewielu jest takich lekarzy.

Doktor niezwykle zrównoważony, bardzo sympatyczny i kompetentny. Dodatkowo wyjątkowo przystojny :) Polecam.

Doktor niezwykle zrównoważony, bardzo sympatyczny i kompetentny. Dodatkowo
wyjątkowo przystojny :) Polecam.

Każdej pacjentce polecam takiego lekarza!

Każdej pacjentce polecam takiego lekarza!

Dr. Świrski prowadził moją ciąże, po ciąży również korzystam z jego opieki. Wykrył u mnie szybko zmiany przednowotworowe, szybko wysłał mnie na oddział ginekologiczny na odpowiednie zabiegi- można powiedzieć uratował mnie przed poważnymi problemami. U doktora każda pacjentka jest ważna i ważne są jej sprawy. Z całego serca polecam!!

Fantastyczny lekarz. Przemiły i kompetentny.

Fantastyczny lekarz. Przemiły i kompetentny.

Dr Świrski to cudowny lekarz! mało takich w polskich przychodniach. Mimo wielu pacjentek doskonale pamięta nie tylko z jakim problemem się do niego przychodzi, ale też pamięta szczegóły z życia rodzinnego (ilość dzieci, mąż) :). Kompetentny, zawsze wysyła na badania, usilnie stara się pomóc, nawet jeśli inni tej pomocy odmówili. Cierpliwie tłumaczy. Wspaniały człowiek i błyskotliwym intelekcie i z poczuciem humoru.