Piotr Szada Bożyszkowski

Neurolog

Pierwszy raz byłam u doktora i jestem pod wrażeniem jego życzliwości i uprzejmości podczas wizyty.Zaznaczam,że była to wizyta na NFZ.

Zdecydowanie nie polecam. Moja mama była u tego lekarza, gdyż ma problemy z kręgosłupem lędźwiowym. Pan doktor za przyczynę tej i innych, drobnych dolegliwości podawał głównie starość(!) i że z większością nie da się nic zrobić, bo to są nieodwracalne procesy starcze. Dodam do tego, że moja mama ma 54 lata, więc nad grobem zdecydowanie nie stoi, jest aktywna zawodowo. Lekarz chyba nie rozumie założeń swojej profesji. Od pacjentek pod gabinetem dowiedziałam się, że kilka z nich (w wieku mojej mamy) również miało podobne odczucia. Jedna - młoda - dziewczyna ...

Zdecydowanie nie polecam.
Moja mama była u tego lekarza, gdyż ma problemy z kręgosłupem lędźwiowym. Pan doktor za przyczynę tej i innych, drobnych dolegliwości podawał głównie starość(!) i że z większością nie da się nic zrobić, bo to są nieodwracalne procesy starcze. Dodam do tego, że moja mama ma 54 lata, więc nad grobem zdecydowanie nie stoi, jest aktywna zawodowo. Lekarz chyba nie rozumie założeń swojej profesji. Od pacjentek pod gabinetem dowiedziałam się, że kilka z nich (w wieku mojej mamy) również miało podobne odczucia. Jedna - młoda - dziewczyna tylko wyraziła zadowolenie. Pan w dodatku bardzo niewyraźnie pisze i nawet w przychodni lekarskiej nie byli w stanie odczytać zaleceń ze skierowania.
Cała sprawa boli mnie tym bardziej, że moja mama prawie w ogóle nie chodzi do lekarzy i gdy udało się mi i mojemu rodzeństwu wreszcie mamę namówić, aby zaczęła się leczyć to trafiła na takiego nieprofesjonalistę.
Po całej sytuacji poszukałam z ciekawości w Internecie informacji o tym panu i znalazłam taką oto historię: www.gazetylokalne.pl/a/trzebnica-skandal-w-trzebnickiej-przychodni. Żałuję, że nie wiedziałam o tym wcześniej:/

Bardzo dobry lekarz ,miły ,uprzejmy kompetentny.Zdecydowanie polecam.

Bardzo dobry lekarz ,miły ,uprzejmy kompetentny.Zdecydowanie polecam.

Komentaez jest tu nieptrzebny. Polecam tego lekarz jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku i nie chodzi mu o pieniądze

Komentaez jest tu nieptrzebny.
Polecam tego lekarz jest to
odpowiedni człowiek na odpowiednim
stanowisku i nie chodzi mu o pieniądze