lekarz Piotr Szafranek

Psychiatra

Doktor Szafranek, to lekarz z prawdziwego zdarzenia, ogromna wiedza i doświadczenie , pełny profesjonalizm,przy tym, tak ważny dla chorego,uśmiech i zrozumienie,sprawiają ,że wizyta jest przyjemnością (choć może to zabrzmi absurdalnie) . Leki dobiera bardzo precyzyjnie,już niewielkie dawki sprawiają ulgę choremu.Doktor Szafranek epatuje niezwykłym optymizmem,kiedy wychodzę z gabinetu czuję w sobie niesmowitą siłę ,żadnych kompleksów ,lęków itp.,wiem , kim jestem i czuję swoją wartość. Polecam wszystkim ,którzy borykają się z lękiem, depresją i nerwicą Doktora Piotra Szafranka.

Pierwsza wizyta u Pana Doktora spełniła moje oczekiwania.Lekarz kompetentny i wrażliwy na cierpienia pacjenta.Dolegliwości nerwicowe,które mi dokuczają,zostały dogłębnie omówione i wyjaśnione.Poświęcił mi ok. godzinę czasu.Przez cały czas był bardzo uprzejmy i dociekliwy.Poruszył wiele aspektów choroby w tym sprawy przyjmowanych leków i chorób współistniejących.Temu Lekarzowi naprawdę można zaufać.Od pierwszych chwil wizyty miałem wrażenie,iż znajduję się u właściwego lekarza,który traktuje mnie poważnie i nie chce niczego przeoczyć.Dziękuję Panie Doktorze za tę pewność,iż wybrana droga leczenia jest słuszna.