lekarz Piotr Szałkowski

Kardiolog

Świetny specjalista, korzystam z prywatnych wizyt u dr Piotra i na pewno z nich nie zrezygnuję. Wizyta trwa zazwyczaj godzinę i wychodząc wiem to co powinnam wiedzieć. Nikt nie patrzy na zegarek nie chrząka, że pytam...ot polska służba zdrowia. Pan doktor zawsze znajduje czas na rozmowę, omówienie diagnozy i strategii i pośmianie się. Nie zawiodłam się nigdy dlatego szczerze polecam.

Pana Doktora poleciła mi rodzina z Gdańska. Jeżdżę do niego systematycznie ze Słupska. Bardzo dobry lekarz i człowiek. Po pierwszej wizycie u niego w trybie pilnym zostałem skierowany na zabieg na UM. Wcześniej oglądało mnie :( 2 kardiologów żaden nie dopatrzył się niczego niepokojącego a mój stan zdrowia pogarszał się. Żyję, mam się dobrze i zawdzięczam to właśnie Panu Doktorowi. Dziękuję raz jeszcze i życzę wszystkiego najlepszego w życiu osobistym i zawodowym. Z poważaniem Karol Marszałkowski

Z poważaniem
Karol Marszałkowski

Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem. Doskonały Fachowiec. Chodziłam do niego w pierwszej i drugiej ciąży mocno piwikłanej ze względu na chore serce. Spokojnie dotrwałam do obydwu rozwiązań. Teraz profilaktyka i dbanie o serduszko do końca życia. Jestem spokojna bo jest w najlepszych rękach. Pozdrawiam serdecznue Aldona Kowalczyk.

Najlepszy ze znanych mi kardiologów. Przyjeżdżam do niego zza granicy przy okazji gdy jestem u mamy w Trójmieście. Nigdy nie komentuje diagnozy postawionej mi wcześniej przez moich rodzimych lekarzy. Chociaż dwa razy się pomylili. Pan dr po 5 minutowym badaniu echo powiedział coś czego 3 poprzednich kardiologów nie zobaczyło. Diagnozę potwierdzono na UM. Dzięki niemu jestem po zabiegu i mam szansę na dożycie sędziwego wieku. A nie było kolorowo. Ma grono swoich stałych pacjentów, cieszę się , że do nich należę.

Do dr Piotra trafiłem z polecenia od znajomego, który leczy u niego serducho od 5 lat. Młody ale bardzo oddany swojej pracy lekarz. Sumiennie wypełnia swoje obowiązki, nie naciąga na drogie leki jak wiekszość lekarzy, ma strategię i z powodzeniem ją realizuje, ma wiedzę. Trudno się do niego dostać, więc chyba to jasne, że są tego jakieś powody. Jestem bardzo zadowolony z opieki, wczśniej obszedłam 3 kardiologów w Gdańsku i 1 w Gdyni to dopiero była porażka. W kolejce pacjenci wymieniają uwagi na temat do kogo kto idzie i jak mówię , że do dr Szałkowskiego to mówią no to ma pan szczęście i oby mnie nie opuszczało.

To najlepszy lekarz jakiego spotkałem na swojej drodze. Fachowiec w każdym calu. Mimio, że na wizytę czeka się sporo człowiek wie, że wyjdzie zdrowszy.

nieuprzejmy nieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmy

nieuprzejmy nieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmynieuprzejmy