lekarz Piotr Szczęsny

Bardzo kompetentny lekarz, uprzejmy. Doktor z prawdziwego zdarzenia, który posiada sporą wiedzę medyczną i umie ją w pełni wykorzystać. Bardzo dokładnie bada dziecko, jest pomocny i widać, że przejmuje się każdym swoim małym pacjentem. Potrafi postawić prawidłową diagnozę i bardzo dobrze dobrać odpowiednie leki.

Może ma wielkie doświadczenie. Jednak wszystko trzeba od niego wyciągać, podpytując. Trzeba także zwrócić uwagę na pewne aspekty by dokładnie zbadał. Średni lekarz.

wspaniały człowiek lekarz pediatra z powołania leczy moje dziecko od 10 lat polecam

Świetny lekarz, pomógł mojemu dziecku przy problemie alergii. Idealnie dobrane lekarstwa. Potraktował nas jakbyśmy byli jedynymi pacjentami na świecie :) bardzo kompetentny lekarz. Polecam szczerze.

Jedyna rzeczą jaką żałuję, to fakt że dotarłam do Pana doktora jako do ostatniego lekarza...Byłam wcześniej u 6! Rzaden wczesniej nie pomógł mojemu dziecku. Teraz jeżdżę tylko do Niego.

wspaniały człowiek lekarz szanuje pacjenta dba o niego polecam

wspaniały człowiek lekarz szanuje pacjenta dba o niego polecam

Serdecznie polecam tego lekarza. Wyleczył moich chłopców:)

Serdecznie polecam tego lekarza. Wyleczył moich chłopców:)

Naprawde dobry lekarz bardzo dokładny ma podejscie do dziecka chodze do niego ponad 2 lata i niemoge nazekac.Polecam

odradzam, nie ma czasu na leczenie :((( kilka razy dzwonilem w pilnej sprawie - nigdy nie mial czasu, zbywal krótkim komentarzem. Nie wiem po co oglasza się jako lekarz prywatny......

NAJLEPSZY LEKARZ DZIECIECY JAKIEGO ZNAM ! POLECAM ;-)

NAJLEPSZY LEKARZ DZIECIECY JAKIEGO ZNAM ! POLECAM ;-)