Piotr Szczublewski

Zgadzam się w pełni z wcześniejszymi opiniami.Lekarz może i kompetentny ale obcesowy!Nie poświęca swojej uwagi "nie swoim"pacjentką.

Ludzie chyba przesadzają, znakomity lekarz, prowadził moje dwie ciąże jedna prywatnie druga NFZ, żadnej różnicy, podejście fachowe, badanie jak badanie do przyjemnych nie należy, podczas porodów zjawił się na oby dwóch mimo, że nie miał dyżuru, kasy za cesarkę też nie wziął, zresztą sam ją zaproponował. Polecam

Jeden z najgorszych lekarzy w szpitalu. Mial dyżur jak rodzilam i czekal do ostatniej chwili jak dziecko juz nie oddychalo zeby zrobic cesarke. Rozwarcia od początku nie mialam. Tylko czeka zeby mu placic. To jest jego zawód i kazda kobieta ma prawo zdrowo i szczęśliwie urodzić nie placac za to.

Wspaniały lekarz, miły, taktowny i delikatny. Fachowiec, który zna się na wykonywanym zawodzie, wspaniale opiekuje się pacjentkami i ma dla nich czas. Polecam

U Pana Piotra wizyty prywatne byly przyjemnoscia, no coz kazda wizyta 80zl do kieszeni, lecz gdy przepisalam sie na NFZ nie moglam wprost uwierzyc jaka jest roznica: arogancki, chamski, gburowaty i strasznie nie delikatny w badaniu-jednym slowem wszystko na odczepnego. NIE POLECAM!

Bardzo urzejmy, wpełni zaangażowany oraz cierpliwy.

Bardzo urzejmy, wpełni zaangażowany oraz cierpliwy.

Lekarz, który czeka tylko na to by dać mu w łapę kasę. Prowadzil moja ciaze i zaluje. Kazda wizyta to tylko ból i opieprz za nic. W szpitalu nawet się mną nie zainteresował, miał gdzieś. Nie godny polecenia. Od 5 miesiaca ciazy w ogole nie robil mi USG tylko badał normalnie, skutkiem potem byly problemy podczas porodu bo okazalo sie ze dziecko ma prawie 4,5kg i 58cm i musialam rodzic naturalnie,bo bylo juz za poźno !! Dziekuje Panie Dr za olewanie swoich obowiązków skutkiem czego mialam szyty caly tylek przez Vacum!

Bardzo opryskliwy, wulgarny i arogancki lekarz. Nie liczy się z pacjentem!! Niczego nie można się od niego dowiedzieć!!!!!! Zdecydowanie odradzam tego lekarza!!!!!

Bardzo kompetentny i fachowy lekarz. Zawsze wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i mogę go szczerze polecić. Tymbardziej, że na wizyty nie chodzę prywatnie.

Jestem po histerektomi którą przeprowadził Pan doktor,rana pięknie się zagoiła,dzięki Panu doktorowi mogę spokojnie żyć nie obawiając się o swoje życie. Dla mnie i moich bliskich najlepszy doktor pod słońcem,który jest godny polecenia. Panie doktorze dziękuje Panu za trzy lata opieki i życzę dużo dużo zdrowia.