dr Piotr Szwaczka

2,2
2,4
2,7

Super fachowiec.Skomplikowane złamanie kostki w 2 miejscach ,poskładał perfekcyjnie.Osiem miesięcy po zabiegu,jest super.

Niestety bardzo słabo. Ciężko od niego wydostać informacje, musi poprawiać swoje zabiegi. Nie mam zamiaru obrażać tego Pana ale nie powinien mieć kontaktu z pacjentami. Wątpliwe kompetencje. Bardzo. Wstyd dla Bonifratrów.

Złamanie trzonu kości ramiennej 4 lata temu. Po operacji żadnych problemów, ręka w porządku, a wyglądało to źle. Dobry fachowiec. Miałem szczęście, że trafiłem na Pana doktora.

Pan doktor jest osobą zamkniętą w sobie i słabo komunikatywną. Podczas rozmowy z pacjentem czy jego rodziną, spuszcza głowę w dół unikając spojrzenia prosto w oczy. Nie chce, bądź nie umie przyznać się do zaniedbań podczas współpracy z pacjentem. Mówi cicho, cienkim łamiącym się głosem. W przypadku mojego operowanego ojca, zakwalifikowanego do planowego wszczepienia endoprotezy biodra, pomimo niepokojących objawów po operacji (unieruchomienie, dreszcze, obrzęk stopy, ból przez wiele dni, osłabienie i zmęczenie, odleżyny, wysypka) doktor nie widział dla niego potrzeby ani jednej konsultacji ze specjalistami z innych dziedzin, ani nie zlecił dodatkowych badań żeby znaleźć ognisko infekcji przy - jak się dowiedzieliśmy z dok. medycznej już po śmierci - ewidentnej leukocytozie, utrzymującej się przez 10 dni od operacji. Te fatalne wyniki ojca (CRP kilkadziesiąt razy ponad normę, niska hemoglobina, leukocytoza od dnia operacji) poznaliśmy w rodzinie dopiero gdy po kilkugodzinnej awanturze na oddziale Ortopedii, gdy umożliwiono nam do nich dostęp za 70 złotych. Mój tato umierając, na pewno nie był ich świadom, choć przez wiele dni był unieruchomiony w łóżku i cierpiał z powodu bólu i obrzęku. Pan doktor twierdzi dzisiaj że pacjent na nic się nie skarżył dlatego nie miał powodu podejrzewać stanu zapalnego. Po śmierci (zator +zapalenie płuc) musiałam jako córka sama ustalać w administracji dokąd wysłano ciało: bogucicki szpital ciała zmarłych wysyła do przycmentarnej chłodni w innej dzielnicy Katowic (Murcki), skąd następnie one jadą na sekcję do jeszcze innej dzielnicy Katowic (Ligota). Ciało wydano nam dopiero po kilku dniach, gdy wróciło z Ligoty po sekcji zwłok. Aby je wydostać z cmentarnej chłodni, musiałam wpierw uregulować rachunek na rzecz CKK w Murckach za 500 złotych.

Polecam. Jest małomówny ale konkretny, każdą wątpliwość potrafi dokładnie wyjaśnić. Bardzo dobry lekarz.

Małomowny, nie reaguje na to co się Mu mówi, pomamrocze pod nosem, zero wyjaśnień, myśli że człowiek po l4 przychodzi, a mnie boli zero pomocy z jego strony NIE POLECAM TEGO LEKARZA

Niekomunikatywny, mamroczący coś cicho pod nosem, unika patrzenia w oczy, zamknięty w swoim świecie. Nie wzbudził mojego zaufania.

Nie wzbudził mojego zaufania.

Bardzo dobry ortopeda, poskładał moje nogi i chodzę, a nie było to pewne na początku. Zgadzam się, ze stwierdzeniem, że niestety brakuje mu komunikatywności, ale poza tym polecam!

kompetentny chirurg, spokojny, zainteresowany chorymi, małomówny, pracowoty

kompetentny chirurg, spokojny, zainteresowany chorymi, małomówny, pracowoty

Móiw się o nim - mało kontaktowy ale dobry fachowiec, ja stwierdzam ani kontaktowy, ani dobry fachowiec.