dr Piotr Szwajkajzer

2,6
2,7

Ojciec był podopieczny doktora od 5 lat minimum. Lekarz DRAMAT. Doktor na pamięć przepisywał ojcu leki na nadciśnienie, ale zupełnie się nie zainteresował kaszlem. Wiadomo- palacz to musi kaszlać. Ale nawet nie zlecił żadnego badania, nie osłuchał sensownie. ZAŁOŻYŁ- PALACZ, POcHP, to pewnie jakieś zapalenie. Już nie mówię o tym, że z rekomendacji NFZ ojciec był w grupie, która kwalifikuje się do zalecanych szczegółowych badań na raka płuc. Ojciec mówił o dusznościach o męczliwości o tym że ciężko się oddycha. Doktor wypisał antybiotyki i kazał za 2 tygodnie przyjść sprawdzić ...

Ojciec mówił o dusznościach o męczliwości o tym że ciężko się oddycha. Doktor wypisał antybiotyki i kazał za 2 tygodnie przyjść sprawdzić czy się poprawiło. Gdyby nie ciocia, która na następny dzień z własnej inicjatywy poszła i wymusiła zrobienie RTG płuc, pewnie kolejne 2 tygodnie by mijały. Po RTG "szanowny" dr oznajmi - RAK. Oznajmił i wystawił zwykłe skierowanie do pulmonologa z dopiskiem "pilne".

TO JAKIŚ ŻART. Zadzwoniłem do doktora w ten sam dzień i zapytałem czemu nie została wystawiona karta szybkiej ścieżki onkologicznej DILO (karta diagnostyki i leczenia onkologicznego)- na to dostałem bardzo grzeczną odpowiedź - "Tak tak oczywiście możemy wystawić DILO". Czyli KARTĘ KTÓRA JEST WYMOGIEM W SZYBKIEJ ŚCIEŻCE ONKOLOGICZNEJ.

PODSUMOWUJĄC- kulturalny człowiek ale niestety robota spaprana. Nie mówię, że RAK był wynikiem później diagnozy, oczywiście że nie. Wiele czynników wpływa- wiek taty, obciążenia, palenie, inne czynniki. ALE...będąc lekarzem i mając pod opieką człowieka już 5 LAT, człowieka który 20 lat przepracował w trudnych warunkach (chłodnictwo, kotłownia) i nie pomyśleć zbadać człowieka pod kątem płuc? To dla mnie po prostu BLAMAŻ. BLAMAŻ.

Jeśli szanujesz swoje zdrowie to NIE POLECAM W NAJMNIEJSZYM STOPNIU. Jeśli po prostu potrzebujesz doraźnie konsultanta, który wygodnie wypisze receptę to czemu nie.

Bardzo dobry lekarz, tzw stara gwardia. Posiadana wiedza, umiejętność rozpoznania choroby i podejście do pacjenta czyni tego Pana bardzo dobrym lekarzem.

Lekarz godny polecenia, pacjentem u pana Szwajkajzera jestem od 2010 roku nigdy mnie nie zawiódł. Jest to fachowy specjalista z rzetelnym podejściem do pacjenta. POLECAM !!!

Świetny lekarz, leczy mnie od 15 lat i jest ok. Godny polecenia....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. W czasie wizyty wkoło robił mi wyrzuty, że nie jest moim lekarzem i nie powinien mnie przyjąć mimo iż miałam prawie 39 stopni i nie miałam siły stać. Okazując mi swoje ogromne niezadowolenie nasmarował coś w komputerze i w ogóle nie raczył poinformować mnie co mi jest. Okazało się, że dał mi 3 dni zwolnienia i leki, które w ogóle mi nie pomogły. Niestety muszę ponownie udać się do prawdziwego lekarza, dalej mam ok 38 stopni i męczący krtaniowy kaszel.

niepolecamchoremumoznanaNIEGOzprzyjemnosciapopatrzec

niepolecamchoremumoznanaNIEGOzprzyjemnosciapopatrzec

Pan Piotr leczył mnie z zapalenia gardła. Zalecił antybiotyk bez leków osłonowych i rozwinęła się grzybica, której już nie rozpoznał. Stan się pogarszał, a lekarz przepisał kolejny antybiotyk, po którym było jeszcze gorzej. W końcu wystraszony kazał iść do laryngologa, który mnie w 3 dni wyleczył. Jak dla mnie zero kompetencji. Niech idzie się douczyć i dopiero zacznie leczyć.