dr Piotr Szwajkajzer

Internista

3,7
2,8

Bardzo dobry lekarz, tzw stara gwardia. Posiadana wiedza, umiejętność rozpoznania choroby i podejście do pacjenta czyni tego Pana bardzo dobrym lekarzem.

Lekarz godny polecenia, pacjentem u pana Szwajkajzera jestem od 2010 roku nigdy mnie nie zawiódł. Jest to fachowy specjalista z rzetelnym podejściem do pacjenta. POLECAM !!!

Świetny lekarz, leczy mnie od 15 lat i jest ok. Godny polecenia....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałam. W czasie wizyty wkoło robił mi wyrzuty, że nie jest moim lekarzem i nie powinien mnie przyjąć mimo iż miałam prawie 39 stopni i nie miałam siły stać. Okazując mi swoje ogromne niezadowolenie nasmarował coś w komputerze i w ogóle nie raczył poinformować mnie co mi jest. Okazało się, że dał mi 3 dni zwolnienia i leki, które w ogóle mi nie pomogły. Niestety muszę ponownie udać się do prawdziwego lekarza, dalej mam ok 38 stopni i męczący krtaniowy kaszel.

niepolecamchoremumoznanaNIEGOzprzyjemnosciapopatrzec

niepolecamchoremumoznanaNIEGOzprzyjemnosciapopatrzec

Pan Piotr leczył mnie z zapalenia gardła. Zalecił antybiotyk bez leków osłonowych i rozwinęła się grzybica, której już nie rozpoznał. Stan się pogarszał, a lekarz przepisał kolejny antybiotyk, po którym było jeszcze gorzej. W końcu wystraszony kazał iść do laryngologa, który mnie w 3 dni wyleczył. Jak dla mnie zero kompetencji. Niech idzie się douczyć i dopiero zacznie leczyć.