lek. med. Piotr Tokarczyk

Internista, Kardiolog

Bardzo sympatyczny Pan Doktor Piotr . Wywiad badanie i zalecenia na najwyższym poziomie Polecam .

lekarz zajmuje sie wszystkim byle nie wynikami -nawet nie przejrzal , banialuki gadal pól godziny wyszedlem z niczym lzejszy o 240 zł jedna wielka masakra ,

Wspaniały lekarz,Kompleksowo podchodzi do pacjenta,tłumaczy o chorobie zrozumiale i wyczerpująco,dobrze diagnozuje,zaufanie do kompetencji,poświęca dużo czasu,uprzejmość wyjątkowa.Polecam.

Jest super ! Sam promuje zdrowy tryb życia, jeździ na rowerze, biega i uprawia sporty walki. Nigdy się na nim nie zawiodłem.

bardzo dobry lekarz poza tym mam do niegp blisko i nie mueszę jeździć daleko

bardzo dobry lekarz poza tym mam do niegp blisko i nie mueszę jeździć daleko

wspaniały oddany swojej pracy lekarz,wspaniały fachowiec.

wspaniały oddany swojej pracy lekarz,wspaniały fachowiec.

więcej takich specjalistów z pasją. Pan Piotr jest moim lekarzem rodzinnym i nigdy nie zdarzyło się, ażeby nie miał czasu na profesjonalne podejście do pacjenta.

Wspaniały lekarz,potrafi poświęcić pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, stawia trafne diagnozy. Życzę każdemu pacjentowi takiego zaufanego, wspaniałego lekarza.