lekarz Piotr Tomaszewski

Lekarz rodzinny

Dr Tomaszewski to wyjątkowy wspaniały lekarz i człowiek. Każdemu życzę takiego lekarza rodzinnego mając niestety świadomość, że spełnienie tego życzenia może dla wielu pozostać tylko w sferze marzeń.

Lekarz z wiedzą, godny polecenia Pomaga leczyć a nie tylko wysyła na wyniki i po tym cisza u niego jest leczenie, prawdziwy lekarz rzadko tacy teraz się trafiają

Lekarz z wiedzą, godny polecenia

Jedn z niewielu lekarzy, którego polecam z czystym sumieniem. Nie znam osoby, która miałaby inną opinię o tym lekarzu niż moja. Nie dość że świetny specjalista, to jeszcze CZŁOWIEK!

Jedn z niewielu lekarzy, którego polecam z czystym sumieniem. Nie znam
osoby, która miałaby inną opinię o tym lekarzu niż moja. Nie dość że
świetny specjalista, to jeszcze CZŁOWIEK!

Bardzo skuteczny lekarz - wielokrotnie i z powodzeniem wyprowadził mnie ze zdrowotnych opresji. Posiada nie zawsze spotykane u lekarzy zalety: 1. Potrafi człowieka cierpliwie wysłuchać. 2. Zawsze chętnie i rzeczowo odpowiada na pytania pacjenta dotyczące choroby i dręczących go wątpliwości. 3. Potrafi zrozumiałym dla laika językiem wyjaśnić zagrożenia wynikające z choroby oraz jej mechanizm i to w kontekście podstawowych współzależności procesów zachodzących w całym organizmie. Jest to niezwykle ważna i przydatna dla pacjenta informacja - szczególnie wtedy gdy choroba ma charakter przewlekły i wymaga długoterminowej dyscypliny w terapii.

Posiada nie zawsze spotykane u lekarzy zalety:
1. Potrafi człowieka cierpliwie wysłuchać.

Od około 15 lat dr Tomaszewski jest moim lekarzem rodzinnym. To NAJLEPSZY LEKARZ jakiego znam !!!! Tak trzymać Doktorze!!!

wyprowadzilismy sie ze szczecina jakies 7lat temu i najbardziej ubolewam nad tym ze musielismy zostawic tak wspanialego lekarza jak doktor Tomaszewski. mimo ze nie mam z nim stycznosci caly czas mi pomaga bo czesto przypominam sobie jak mi pomogl. takiego lekarza ze swieca szukac.niestetz ja na razie nie trafilam nawet na troszke podobnego. panie doktorze jesli pan to przeczyta to serdecznie pozdrawiam i dziekuje.

Dr. Piotr Tomaszewski jest bardzo bobrym lekarzem .

Dr. Piotr Tomaszewski jest bardzo bobrym lekarzem .

Zawsze trafna diagnoza,maksimum uprzejmości,maksimum profesjonalności, polecam

Zawsze trafna diagnoza,maksimum uprzejmości,maksimum profesjonalności, polecam

Fantastyczny lekarz, udziela wyczerpujących informacji,cierpliwy. Zmęczony po całym dniu nie odsyła z kwitkiem niespodziewanego pacjenta, nawet gdy takich jest wielu. Szacun Panie doktorze i uznanie.

Witam,chciałabym naprawić swój błąd,chociaż nie do końca mój:)nieważne. Napisałam o P.Tomaszewskim same dobre rzeczy a poniżej wyskoczyły same jedynki,niewiem dlaczego? Nieważne. Pan Tomaszewski to naprawdę najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia w swoim życiu,jeszcze nigdy nie odmówił mi pomocy,chociaż czasem z banalnego powodu zawracałam mu głowę ,zawsze podchodził do tego b.poważnie.Służy dobrą radą i ciepłym słowem. Niezapomnę jak mojego syna ugryzł pies i dzwoniła do doktora ,bo maluch mocno gorączkował,pytałam co mam robić,czy jechać do szpitala czy co?lekarz poradził jechać do szpitala,pojechałam a Pan doktor znalazł czas chociaż widziałam jak ...

Witam,chciałabym naprawić swój błąd,chociaż nie do końca mój:)nieważne.
Nieważne.
Niezapomnę jak mojego syna ugryzł pies i dzwoniła do doktora ,bo maluch mocno gorączkował,pytałam co mam robić,czy jechać do szpitala czy co?lekarz poradził jechać do szpitala,pojechałam a Pan doktor znalazł czas chociaż widziałam jak niejednokrotnie wygląda praca w przychodni,ludzi pełno,czasu brak na cokolwiek,zadzwonił do mnie do domu,nie było mnie już,bo byłam z synkiem w szpitalu i pytał o jego stan,niby nic a tak wiele znaczy:)
Panie Piotrze,dzieki Panu inaczej patrze na różne rzeczy związane ze zdrowiem,myślę,że Pan wie o czym piszę:)
Raz jeszcze przepraszam za pomyłkę i serdecznie pozdrawiam.
ANNA LECH.