lek. dent. Piotr Trafidło

Tragedia. Nikomu nie polecam. Najgorszy lekarz jakiego można wybrać. Zakładanie licówek na nieprzeleczone zęby, bonding który po tygodniu się wykrusza.

Szanowni Państwo, Jestem pacjentką Dr Trafidło po pierwszej wizycie. Czekają mnie jeszcze dwie. Wizyta odbyła się 13.02.2024 o godz. 10. NA początek zrobiono mi zdjęcia zębów, doktor obejrzał i powiedział co trzeba zrobić. Pani asystentka przeliczyła koszt i pozostawiła mi czas na decyzje czy robimy. Zdecydowałam, że robimy:) Wyrwano mi kilka zębów a w zasadzie trupów zębowych i wszczepiono pięć implantów. W jednym miejscu była ropa na dziąśle, która doktor wyczyścił i założył szew. Zabieg nie bolał ani odrobinę chociaż w klinice mnie na pewno pamiętają bo wrzeszczałam jak opętana. ...

Szanowni Państwo,
Jestem pacjentką Dr Trafidło po pierwszej wizycie. Czekają mnie jeszcze dwie. Wizyta odbyła się 13.02.2024 o godz. 10. NA początek zrobiono mi zdjęcia zębów, doktor obejrzał i powiedział co trzeba zrobić. Pani asystentka przeliczyła koszt i pozostawiła mi czas na decyzje czy robimy. Zdecydowałam, że robimy:) Wyrwano mi kilka zębów a w zasadzie trupów zębowych i wszczepiono pięć implantów. W jednym miejscu była ropa na dziąśle, która doktor wyczyścił i założył szew. Zabieg nie bolał ani odrobinę chociaż w klinice mnie na pewno pamiętają bo wrzeszczałam jak opętana. Ze strachu :D Bo nie czuć serio zupełnie nic. 10 dni po zabiegu wszystko pięknie się goi. Następna wizyta za cztery miesiące i wtedy już rozpoczną się prace protetyczne. Mam zaplanowane korony pełnoceramiczne na górę i bonding na dół. Do wyleczenia dwa zęby. Po wizycie zrobiono mi kolejne zdjęcie. Następnie udałam się do recepcji gdzie Pani mnie umówiła na czerwiec i zapłaciłam za implanty. Aż głupio to pisać, ale ponieważ widzę tutaj dziwne opinie więc oświadczam, że otrzymałam rzecz jasna paragon na zapłacona kwotę!
Atmosfera w klinice bardzo mi odpowiada. Pan doktor skraca dystans co ja bardzo lubię. Jest wesoły i bardzo komunikatywny. Pewna ręka i cierpliwość do histeryczek ;) Po zabiegu było mi trudno mówić z tamponami w gębie więc go po prostu przytuliłam. Nie mogę się doczekać kolejnej wizyty. Również ją opiszę. Na wizytę czekałam 14 miesięcy. Jestem przeszczęśliwa, że najgorsze za mną. Raz jeszcze dziękuje doktorowi i Pani Justynie!!

Perfekcyjne podejście do pacjenta ! Doktor Piotr to bardzo miły i wesoły człowiek. Strach odszedł odrazu. Bardzo bałam się bólu a przy wstawieniu 4 implantów nie czułam nic. Omówiliśmy plan leczenia . Bardzo fachowo podszedł jako lekarz. Jestem bardzo zadowolona i polecam z całą radością !!!

Perfekcyjne podejście do pacjenta !

Pan doktor,to zarówno wspaniały człowiek jak i stomatolog. Wyjaśnia wszystko bardzo dokładnie, precyzyjnie ocenia.Poświęca dużo uwagi pacjentowi.Jest też osobą empatyczną i bardzo wyrozumiałą.Każdemu z całego serca polecam ten gabinet! Zwłaszcza tym, którzy tak jak ja,panicznie boją się dentysty. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

Pan doktor,to zarówno wspaniały człowiek jak i stomatolog.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

Nie polecam!!! Mosty zamiast koron, krzywo zacementowane, nieszczelne. To wszystko założone na nieprzeleczone zęby, pan Trafidło osobiście się nie pofatygował obejrzeć pantomogramu, tylko robiła to asystentka. Zero informacji, konsultacji, pokazania pracy przez zacementowaniem. Problemy ze zgryzem, wystąpiła okluzja. Zero odpowiedzi na reklamację. Nikt się nie chce podjąć leczenia naprawczego bez opinii biegłego. Sprawa zgłoszona do prokuratury, a ja wylądowałam u psychologa. Problemy z normalnym funkcjonowaniem, jedzeniem, spaniem, niekontrolowane zaciskanie szczęki. Ludzie zastanówcie się 100 razy zanim zdecydujecie się tam na wizytę.

Poltora roku czekania na wizyte. Przyjezdzam i co? Czekam dwie godziny, po czym przychodzi dr Trafidlo, szybko szybko tu trzeba to, tu 4 implanty a najlepiej 6 bo bedzie ladnie. Zrobimy korony, na dole bonding itd woge nie sluchal z czym przyszlam i co do niego mowie tylko caly czas swoje. Wszystko ocenial nawet bez rtg… szkoda bylo czasu tam jechac.. wszystko takie przeraklamowane…

Mogę uważać się za kolejną szczęśliwą posiadaczkę pięknego uśmiechu. Pan Piotr naprawdę potrafi wszystko w swojej dziedzinie! Pełen profesjonalizm i zamiłowanie do swojego zawodu! Pan Piotr jest niezastąpiony!

Z całego serca polecam Pana Piotra i klinikę Multident!! Ludzie tam pracujący wiedzą po co tam są i na każdym kroku czuć miłą atmosferę! Co do pana Piotra prowadzi jak za rączkę na każdym etapie wizyty. Bije od niego dużo pozytywnej energii i przede wszystkim zna się na rzeczy. Jestem baaardzo zadowolona z mojego nowego uśmiechu!

Od samego momentu zapisu aż po skończony zabieg bondingu czułam się perfekcyjnie. Dosłownie jak u siebie! Atmosfera nie z tej ziemi, pan Piotr pełen profesjonalizm. Już wiem dlaczego Multident nazywany jest najlepszą kliniką w Polsce! Polecam

Ja jestem już po długo wyczekiwanej wizycie i zdecydowanie polecam podejście, opiekę i profesjonalizm pana Piotra! Odpowiedni człowiek w odpowiednim zawodzie! Polecam każdemu kto chce odmienić swoje życie na lepsze!