lekarz Piotr Trojanowski

Internista

3,9

Przyszedłem do lekarza z okropnym bólem. Wykonał USG i szybko dowiedział się co mi dolega. Przypisał leki w bezpiecznej ilości. Wczesnej chodziłem do innych lekarzy i oni dawali mi oromne dawki leków, które mogą bardzo zagrozić zdrowiu. Ale ten lekarz przypisał odpowiednią dawkę, która pomogła mi pozbyć się nękającej mnie choroby.Super!!!!

Polecam tego lekarza z czystym sumieniem. Długo leczyłam się u innych lekarzy a dopiero on postawił trafną diagnozę -toczeń. Trochę suchy w obejściu, ale bardzo kompetentny i z głęboką wiedzą co mi odpowiada bo do lekarza przychodzę aby mnie leczył i abym była zdrowa, a nie na pogawędkę przy kawie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia przez tego lekarza i polecam go całej mojej rodzinie.

Bolała mnie noga. Po wizycie i po leczeniu jest dużo lepiej . Wcześniej leczyłem się u kilku innych lekarzy i okazało się po usg , że mam zakrzep w nodze .

Naprawdę fantastyczny lekarz! Zdiagnozował moją chorobę szybko i trafnie. Leki , które zapisał pomogły i szybko wróciłam do zdrowia. Polecam !

Naprawdę fantastyczny lekarz!

Polecam! Ten lekarz po przeprowadzeniu badania bardzo szybko i trafnie rozpoznał chorobę - przyczynę moich wszystkich problemów. Cieszę się, że wreszcie czuję się dobrze. Dzieje się tak dzięki lekom, które mi przypisał. Bardzo dobry internista i lekarz sportowy!

Bardzo dobry internista i lekarz sportowy!

Jeden z najlepszych lekarzy w okolicy. Odszukał chorobe i wytłumaczył co jest nie tak. Jednym słowem POLECAM

Fantastyczny lekarz ! Właśnie takiego potrzebowałam . Szybko wykrył problem i przypisał leki , które bardzo szybko pomogły. Na pewno jeszcze wrócę na ulicę Jabłoniową i , gdy będzie taka potrzeba, odwiedzę Pana Piotra

Fajny lekarz i dużo mi pomógł. Bede jeszcze go odwiedzać. Bardzo ładna przychodnia i miła obsługa

Świetny lekarz. Wyleczył mi zakrzepicę. Teraz znów mogę biegać. Gdyby nie jego pomoc, nie mógłbym kontynuować swej pasji. Całkowicie szczerze polecam go każdemu z problemami podobnymi do moich.