lekarz Piotr Trojanowski

Rozpoznał moją dolegliwość i w ekspresowym tempie wyleczył. Wspaniały doktor, wspaniała diagnoza , wspaniałe trafnie przypisane leki. Polecam !

Polecam !

Polecam! Ten lekarz po przeprowadzeniu badania bardzo szybko i trafnie rozpoznał chorobę - przyczynę moich wszystkich problemów. Cieszę się, że wreszcie czuję się dobrze. Dzieje się tak dzięki lekom, które mi przypisał. Bardzo dobry internista i lekarz sportowy!

Bardzo dobry internista i lekarz sportowy!

Chciałbym serdecznie polecić Państwu tego rewelacyjnego lekarza niewątpliwych umiejętnościach i kompetencjach! Szybko i sprawnie zdiagnozował zakrzepicę oraz ją wyleczył. Bez Jego pomocy nie mógłbym teraz normalnie funkcjonować!

Wspaniały lekarz. Stawia trafne diagnozy. Uprzejmy i wyrozumiały. Poświęca dużo czasu na wyjaśnienie przyczyn dolegliwości, skutków choroby i sposobu jej leczenia. Jak najbardziej polecam go innym.

Świetny lekarz. Wyleczył mi zakrzepicę. Teraz znów mogę biegać. Gdyby nie jego pomoc, nie mógłbym kontynuować swej pasji. Całkowicie szczerze polecam go każdemu z problemami podobnymi do moich.

Fantastyczny lekarz ! Właśnie takiego potrzebowałam . Szybko wykrył problem i przypisał leki , które bardzo szybko pomogły. Na pewno jeszcze wrócę na ulicę Jabłoniową i , gdy będzie taka potrzeba, odwiedzę Pana Piotra

Naprawdę fantastyczny lekarz! Zdiagnozował moją chorobę szybko i trafnie. Leki , które zapisał pomogły i szybko wróciłam do zdrowia. Polecam !

Naprawdę fantastyczny lekarz!

Wspaniały lekarz. Zawdzięczam mu, że dzisiaj mogę normalnie funkcjonować. Bogata wiedza medyczna pozwala mu stawiać właściwe diagnozy i wyjaśnić na czym polegają jego problemy zdrowotne i jak sobie z nimi radzić. Jak najbardziej polecam go innym pacjentom.

Bardzo dobry lekarz. Polecam go innym pacjentom. Stawia trafne diagnozy i nie stwarza problemów z skierowaniem do innych specjalistów. Po kilku wizytach u innych lekarzy dopiero on trafnie określił przyczynę mojej choroby. Jest kompetentny i posiada głęboką wiedzę medyczną.

Polecam tego lekarza z czystym sumieniem. Długo leczyłam się u innych lekarzy a dopiero on postawił trafną diagnozę -toczeń. Trochę suchy w obejściu, ale bardzo kompetentny i z głęboką wiedzą co mi odpowiada bo do lekarza przychodzę aby mnie leczył i abym była zdrowa, a nie na pogawędkę przy kawie. Jestem bardzo zadowolona z leczenia przez tego lekarza i polecam go całej mojej rodzinie.