lekarz Piotr Trojanowski

Lekarz godny polecenia. Miły, uprzejmy, kompetentny. Nie przesadza z dozowaniem leków, ogranicza się do tych, które są niezbędne. Jednocześnie stawia trafne diagnozy. Jeśli zachodzi potrzeba kieruje do odpowiednich specjalistów. Jako jeden z niewielu potrafi dokładnie przyjrzeć się wynikom, zbadać i ustalić właściwa diagnozę. Jestem mu wdzięczna za uratowanie życia.

Pomógł mi na bóle nóg, niezbyt miły ale leki zapisał dobre ,pomogły po 2 dniach było dużo lepiej. Polecam.

Polecam.

Nie polecam, u mojego męża również nie rozpoznał ostrego zapalenia trzustki a w badaniu USG nie zobaczył kamienia wielkości 3 cm, z ostrym bólem brzucha wysłał nas do domu.. Wizyta trwała chwilę,nie wysilił się nawet na zbadaniu brzucha w celu zlokalizowania bólu,co wykonał lekarz na ostrym dyżurze i rozpoznał chorobę podejmując odpowiednie leczenie.

Staniwczo nie polecam mojego męża z ostrym zapalemiem czustki wysłałdo domu zapisując nospę a USG zrobione w moment ,które wcale nie odpowiadało stanowi rzeczywistemu ,nie miły .

Nikomu nie polecam tego lekarza! W poniedzialek trafilam do tego "lekarza"prywatnie-internista,goraczka, trudnosci z oddychaniem... Pan doktor przylozyl stetoskop do plecow:kilka sekund!!!i diagnoza:grypa,apap i bedzie pani zdrowa.lekarz zbagatelizowal moja astme. Dzisiaj minal 2 tydzien, musialam pilnie otrzymac antybiotyki,astma sie poglebila...co to za lekarz! Niech sie lepiej zastanowi nad swoim powolaniem...po kilkusekundowym badaniu to sobie mozna! Tragedia

bardzo dobry polecam, dobry w tym co robi zgadzam się że raczej uprzejmy , niewiele mówi , ale na temat .

polecam , pomógł mi gdy nie mogłem chodzić i pokierował dalszym leczeniem raczej sympatyczny, bardzo konkretny

polecam , pomógł mi gdy nie mogłem chodzić i pokierował dalszym leczeniem
raczej sympatyczny, bardzo konkretny

okropny człowiek.sam mało robi a wysługuje się PANIAMI w rejestracji.nie polecam ani jako lekarza sportowego ani jako internistę

Bolała mnie noga. Chorowałem na zakrzepicę i dopiero on rozpoznał naprawdę co mi jest. Wczesniej leczyłem się u kilku innych leakrzy w tym u chirurgów.

Okropny człowiek. Obrażał mnie i dziecko. Gorszego lekarza jeszcze nie spotkałam!