lekarz Piotr Trojanowski

Bardzo uprzejmy i życzliwy lekarz. Myślałam, że tacy lekarze to mit ale Pan doktor sprawił, że znowu zaufałam medycynie. Polecam 💓

lekarz partacz. zdecydowanie nikomu go nie polecam. chodze do niego od małego bo czesto miałam lekkie wypadki które nie sa bardzo poważne. chętnie wystawia opinie o odszkodowanie. ale gdy doznałam urazu kolana stawiał błędne diagnozy. wg niego to nic poważnego, ale noga bolała. po prywatnej wizycie u innego lekarza okazało sie że potrzebna jest operacja..

Zdecydowanie nikomu nie polecam zarówno tego lekarza jak i jego żony. Każdy pacjent przyjmowany przez nich publicznie musi mieć coś w portfelu inaczej nie zostanie fachowo załatwiony.

Jeśli komuś zależy na miłym traktowaniu. polecam. Jeżeli chodzi o fachowość absolutnie nie. Zbywa pacjentów. przepisuje maści które bez wizyty u ortopedy każdy zorientowany może kupić. Nie docieka prawdziwej przyczyny urazu. Leczy objawy a nie przyczyny. Jemu już nie zależy.

Jemu już nie zależy.

uprzejmy lekarz, informuje o schorzeniu, omawia leczenie, nie spieszy sie, zajmuje sie pacjentem, zecydowanie polecam.