dr Piotr Tybura

Psychiatra

Super lekarz!!!! Dzięki niemu wróciłam do zdrowia i życia. Zawsze znajdzie na rozmowę, nawet telefoniczną. Z czystym sercem polecam!!!!

Leczyłam się u 5 psychiatrów. Od 3 lat pozostaję pod opieką dr Tybury. Oprócz leków zalecał psychoterapie (na +), ale nie naciskał i zrozumiał, że ze względów finansowych nie mogłam się jej podjąć. Leków próbował różnych, zmieniał w trakcie leczenia, dostosowując do aktualnego stanu zdrowia i problemów. Przez cały okres 3 lat miałam możliwy kontakt praktycznie 24h na dobę. Zawsze mogłam liczyć na przyspieszoną wizytę w kryzysowych sytuacjach, kiedy było dobrze mogłam liczyć na darmową receptę na moje leki, bez konieczności wizyty. Wizyty miałam różnej długości w zależności od aktualnych ...

Leczyłam się u 5 psychiatrów.
Wizyty miałam różnej długości w zależności od aktualnych potrzeb. Pierwsza wizyta była długa i bardzo szczegółowa. Doktor Tybura wie jakie pytania zadać, lub o czym porozmawiać, żeby dowiedzieć się o stanie pacjenta więcej. Poza ustabilizowaniem mojego stanu psychicznego na odpowiednim poziomie, dostałam od niego duże wsparcie w procesie przeprowadzki za granicę. Pomimo, że w kraju, w którym mieszkam, mogłabym mieć zarówno psychiatrę jak i leki za darmo, to jednak nie zdecydowałam się na zmianę lekarza. Po prostu chcę się u niego leczyć, ufam mu, od dłuższego czasu czuję się dobrze, a tak naprawdę nie pamiętam z czasów sprzed leczenia u niego, życia bez depresji. Polecam serdecznie każdemu, kto potrzebuje leczenia psychiatrycznego.

Polecam bardzo. Jest profesjonalny, a w dodatku nadal się rozwija, co dla mnie jest ważne, choćby przez znajomość lepszych leków z mniejszymi skutkami ubocznymi niż stare leki. Wywiad zrobił kompleksowy. Nie zdarzyło mi się, żeby mnie obraził, olał, czy wypisywał recepty ot tak, a już nie jestem w stanie zliczyć, która to już moja wizyta będzie. Nie jest też tylko od wypisywania recept i zwolnień. Trzeba pamiętać że psychiatra to nie psychoterapeuta, choć doktor zawsze na każdej rozmowie mnie wypytuje o ważne kwestie. Przed dobieraniem leku wypytuje o występowanie schorzeń, aby dobrać lek bez zaszkodzenia. Te leki nie są witaminami. W dodatku każdy organizm może inaczej zareagować, zresztą... trzeba spojrzeć w ulotkę, żeby wiedzieć że nie wszystko da się przewidzieć. Dodatkowo zawsze odpowiada na moje wątpliwości. Kontroluje też działanie leku i jak efekty nie są zadowalające to modyfikuje aż zaczną dobrze działać. U mnie były próby i nie byłabym w stanie normalnie funkcjonować bez leków. Zachęca do terapii tam gdzie jest to pomocne i uważam to akurat za wielki plus, bo wielu psychiatrów nawet się nie zająknie o tym, że warto pewne rzeczy sobie przepracować. Nigdy nie ocenia osoby. U niektórych lekarzy miewam poczucie, że swoim przyjściem zawracam lekarzowi głowę i przeszkadzam. Tutaj nigdy nie odczułam czegoś takiego, a wręcz przeciwnie czuje się jakbym mogła powiedzieć wszystko i nic nie zostanie negatywnie odebrane. Nie jestem osobą, która lubi mówić o sobie, a jednak w gabinecie przychodzi mi to zdecydowanie łatwiej. Traktuje mnie jak człowieka, a nie jak problem. Co do kwestii finansowych to jego praca, nie jest instytucją charytatywną, ale nie raz udowodnił, że stan zdrowia osoby jest dla niego ważny i okazywał wielką wyrozumiałość. Nigdy też nie zostawił mnie bez kontaktu. Dużo mam jeszcze do zrobienia ze swoim stanem, ale dzięki doktorowi mam możliwość żeby to zrobić.
Do osób, które tu będą przychodzić i czytać opinie... warto spróbować, mimo że niektórzy go tu krytykują. Poza mną, pomógł bardzo kilku osobom, które znam i żadna z nich nie żałowała.

Lekarz obraża potencjalnego klienta przez telefon mówiąc że jest niesympatyczny tylko przez to że zapytał czy w związku z dużą ilością pracy (oddzwonienie po tygodniu potem zapominanie ustaleń przez telefon) ma czas dla nowego pacjenta. Nie polecam bo po tym doświadczeniu zraziłam się iść na terapię skoro Psychiatra przez telefon już mnie obraził bo zadałam logiczne pytanie widząc że nie ma czasu zapytać nawet z jakiem problemem dzwonię itd. Możliwe że lekarz tylko wystawia zwolnienia oraz recepty a nie leczy skoro nie potrafił zapanować nad sobą podczas rozmowy telefonicznej. Pierwszy raz mnie coś takiego spotkało i mam nadzieje że ostatni a tym bardziej od Psychiatry.

Dr Piotr Tybura jest najlepszym specjalistą z zakresu psychiatrii jakiego znam. Kompetentny, rzeczowy, z empatią podchodzi do sytuacji pacjenta. Posiada aktualną wiedzę medyczną, znakomicie dobiera leki, prowadzi pacjenta w sposób dający poczucie bezpieczeństwa. Specjalista zdecydowanie godny polecenia!

Wywiad ograniczony do zadania trzech pytań po czym wystawiona zostaje recepta na leki. Odczułem znaczne pogorszenie stanu zdrowia po ich zażywaniu. Cyniczny człowiek który może zaszkodzić.

Leczyłem się wcześniej u kilku innych lekarzy i nie mogłem wyjść z depresji. Wszystko się zmieniło, gdy trafiłem do Pana Piotra Tybury. Świetny specjalista. Jako jedyny potrafił odpowiednio dobrać mi leki. Zmienił mi cały tryb leczenia i przyniosło to skutek. W toku leczenia zawsze był do dyspozycji. Miły, kontaktowy, szczegółowo wyjaśniał mi każdy etap leczenia, działanie leków itd. Nie mam więc żadnych uwag, polecam!

Bardzo dobry lekarz polecam innym potrzebującym pomocy mi pomógł wyprowadził z silnej bezsenności załatwił szpital polecam

Absolutnie znakomity lekarz ,baaaardzo pomógł mi i mojej córce ,leki trafione w punkt , wrażliwość i empatia godne podziwu , szybka reakcja w tzw sytuacji kryzysowej ,polecam ,polecam, i raz jeszcze polecam Pana Dr Piotra Tyburę z wyrazami szacunku pacjentka onkologiczna ze Stargardu

z wyrazami szacunku
pacjentka onkologiczna ze Stargardu

Sprawiał wrażenie kompetentnego, a skończyło się za wypisaniu recept po 15 minutowej wizycie i znaczącym pogłębieniu problemu po ich zażywaniu.