lekarz Piotr Ufniarski

1,9
2,3
2,1
2,3

Doktor Ufinarski jest delikatnie mowiac bardzo opryskliwy i gburowaty, siedząc za ścianą na izbie przyjęć nie raczył podejść do pacjenta, żeby go zbadać. Gdy po 45 minutach leżenia na kozetce pacjentka zaczęła mocno się denerwować i zaczęła szybko oddychać powodując tym samym skurcze mieśni podszedł ucisnął bark pacjentce krzycząc do niej ze ma się w tej chwili uspokoić bo ja w kaftan zawinie i do psychiatryka weźmie. Nie spytał wogole z jakiego powodu przyjechała do szpitala na ostry dyżur. Natomiast po tym ataku wział partnera pacjentki i na boku mu powiedział, że zaburzenia są natury psychicznej, że albo jest ona psychiczna albo nie radzi sobie ze stresem i hiperwentylacja wywołała w domu drgawki tak samo jak teraz na oddziale. Z tym, że pacjentka w domu nie zaczeła od nerowego oddechu tylko od drżenia szczeki , który spowodował szczekościsk a poźniej przeszly te drgawki na reszte mieśni. Moze gdyby doktor spytał z czym sie przychodzi to nie wywołał by ataku paniki u pacjentki wyzywajac ja od wariatek. Wstyd! Lekarze są od tego by pomagać chorym a nie wpędzać ich w choroby

Zadzwonilam do szpitala kolejowego w ktorym znalazla sie moja mama. Chcialam sie dowiedziec o jej stan zdrowia, jako ze przebywam w Anglii I tym ze mama jest w szpitalu poiwiadomila mnie rodzina. Telefon odebral pan PU. Nie chcial mi udzielic zadnych informacji, powiedzial ze mam sobie przyjsc do szpitala, ja powiedzialam ze nie moge bo jestem w Anglii, on odp ze on tez byl w Paryzu I jak jego matka znlazla sie w szpitalu to natychmiast przyjechal I ze to sa moje osobiste sprawy I on nie ma na to czasu po czym rzucil sluchawka. zadzownilam wiec ponownie I zapytalam jak sie na nazywa, a on: A po co pani to, kim pani jest czego pani ode mnie chce, ja powiedzialam ze tylko jego imie I nazwisko jako ze zamierzam zlozyc na niego skarge, nie chcial mi podac swoich danych w koncu powiedzial nazwisko ale nie moglam zrozumiec to uslyszalam od niego: to nie moja wina ze ma pani problem ze sluchem od urodzenia, poprosilam zeby przeliterowal a on znow sie wylaczyl. Po raz kolejny zadzwonilam I wtedy mi powiedzial ze jesli chce zlozyc skarge to moge zadzwonic do dyrekcji szpitala. Zachowanie pana PU bylo skandaliczne, odniosl sie do mnie po bezczelnie, nie rozumiem dlaczego nikt nie ukroci takiego zachowania. Zamierzam zlozyc skarge do dyrekcji szpitala I innych odpowiednich organizacji.

Bardzo kompetentny lekarz,potrafi się szybko zorientować w tym co jest istotne u pacjenta,mnie pomogł i jestem zadowolony

Jak dla mnie to świetny lekarz, dobry specjalista. Czy ktoś wie w której przychodni przyjmuje ten doktor?

Jak dla mnie to świetny lekarz, dobry specjalista.
Czy ktoś wie w której przychodni przyjmuje ten doktor?

Lekarz przyjmował mnie na izbie przyjęć w szpitalu kolejowym dwukrotnie.nie przeprowadził ze mną wywiadu nie dał dojść do słowa a jak już coś powiedziałem to w karcie wypisu było coś zupełnie innego . Za drugim razem z wielką łaska wysłał mnie na tomograf głowy. Przyczyny bólu głowy który utrzymuje się 13 dni nie usłyszałem ani nie udzielono mi dalszych wskazówek co do leczenia. Musiałem ba własną rękę szukać pomocy u rodzinnego i innego neurologa. Gorąco NIE POLECAM

Cham i prostak. Nie potrafił mi wytłumaczyć co mi dolega, brak kompetencji. Odzywał się w sposób przyjęty ogólnie za niedpouszczalny w społeczeństwie.

Bezczelny, hamski i niedostępny. Podczas ostrego dyżuru uzbierał się 15 minut aby przyjąć pacjenta po udarze. Na korytarzu wziął łapówkę. Odmówił dwukrotnie pomocy pacjentów na oddziale neurologicznym, bo nie była " jego pacjentka" SKANDAL!

To Lekarz który traktuje cie jakbyś przyszedł cheb od niego kupić a nie miał problem !!!!! A na dolegliwośći przepisze ci MGB6- i tłumaczy ci jak dziecku jakbyto był niewiem jak grożny antybiotyk!!!!!!!!! A ja mam problem już od 5 lat i nikt nie jest w stanie określic co mi dolega!!!!!!

BARDZO MILY UPRZEJMY I POWAŻNIE PODCHODZĄCY DO PACJJENTA LEKARZ

BARDZO MILY UPRZEJMY I POWAŻNIE PODCHODZĄCY DO PACJJENTA LEKARZ