lekarz Piotr Urbański

Ortopeda

3,9

Miałam to szczęście, że byłam pacjentką dra Urbańskiego. Złamałam rękę w łokciu z przemieszczeniem. Decyzja: leczenie operacyjne. Operacja została przeprowadzona tego samego dnia (niedziela). Nie miałam nigdy wcześniej kontaktu z leczeniem szpitalnym. Jestem pod wrażeniem wiedzy, uprzejmości, zaangażowania Doktora, oraz personelu, który opiekował się mną, w czasie pobytu w szpitalu i później, podczas wizyt w celu zmian opatrunków. Oddział Ortopedyczny w Szpitalu w Brodnicy na szóstkę z dodatkowym plusem!

Oddział Ortopedyczny w Szpitalu w Brodnicy na szóstkę z dodatkowym plusem!

Lekarz godny polecenia, aczkolwiek bardzo "zalatany ". Ma ogromna wiedze i ja po artroskopii kolana jestem jak najbardziej zadowolona, zadnych komplikacji ;)

lecze sie długi czas lekarz kompetentny i znajacy swoj fach

lecze sie długi czas lekarz kompetentny i znajacy swoj fach

Polecam. Wspaniały lekarz, godny zaufania.

Polecam. Wspaniały lekarz, godny zaufania.

Niekompetentny, nieuprzejmy, kompletnie zlekceważył mój przypadek. Mimo kilku wizyt w jego gabinecie i wielu moich skarg, że coś jest nie tak, nie potrafił rozpoznać u mnie często występującej kontuzji. Niepotrzebnie unieruchomił mnie na dwa tygodnie, a także pozostawił bez żadnych środków przeciwbólowych, przez co kilka tygodni upłynęło mi w intensywnym bólu. Lekarz na szczęście nie pogorszył mojego stanu, ale absolutnie nie pomógł. Stanowczo nie polecam.

super lekarz z doktora Piotra!!!Bardzo dobry fachowiec. Wzbudza zaufanie swoim profesjonalizmem.

doprowadzil do tego ze musialem miec operacje a caly czas zapewnial mnie ze to tylko zwykle stluczenie

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Brodnica"?

Centrum Medyczne Novamed
Wyspiańskiego 2 A