lekarz Piotr Waliszewski

Zdecydowanie nie polecam pana doktora. Wizyta nie cale 10minut. Bardziej na ilosc niz jakosc. 10 sekund poswiecone na wyniki wszytkich badan ktore przedstawilem. Echo serca zronione w 15 sekund. Zle sie czuje po lekach. A gdy zadzwonilem do poradni gdzie doktor przyjmuje to zostalem poinformowany ze nie ma bezposredniego telefonicznego kontaktu z doktorem nawet meilowo. 450pln za wizyte.

Wizyta całkiem nie trafiona jak na razie i proforma w dodatku nastawienie anty od początku. Wizyta trwała morze 8 minut z czego badanie usg morze 15 sekund , bez badania ekg. Głupie docinkowe pytania (mimo iż facet widzial mnie pierwszy raz) , widać że nie zajmuje się robota tylko chyba woli plotki, w miedzyczasie zdążył jeszcze odebrać telefon od niby mamy robiąc przedstawienie. Zachowanie. Zero zainteresowania. Typowa masówka połączona z dziwnym nastawieniem. Jak dla mnie niestety ale zero. Facet kompletnie zachowal się jak amator. Wizytę uważam za strancony czas nic ...

Jak dla mnie niestety ale zero.
Facet kompletnie zachowal się jak amator.
Wizytę uważam za strancony czas nic nie wnoszący, a badanie usg które "wykonał" za niewiarygodne.

Jestem zaskoczona, że we wszechobecnym trendzie bylejakości zachował się Lekarz, który pacjenta traktuje bez rutyny i z uwagą. Skoncentrowany na problemie, profesjonalny, kompetentny, budzący zaufanie, uprzejmy. Po raz pierwszy nie zostałam potraktowana przez lekarza w sposób lekceważący i protekcjonalny - wręcz przeciwnie. Po wizycie odniosłam wrażenie, że wiem wszystko co powinnam wiedzieć na temat istoty choroby i jej leczenia. No cóż... polecam!

jestem zawiedziona wizytą u pana doktora ..wizyta trwała 7 minut ..pan doktor nie raczył nawet zmierzyć ciśnienia panie w rejestracji zrobiły EKG z którym nawet sie nie zapoznał !!!!! spytał co mnie sprowadza po czym zmienił leki na nadciśnienie nie pytając o jakiekolwiek choroby wyrwał receptę i powiedział to wszystko do widzenia wstałam jak wryta nie dowierzając i WYSZŁAM .Wizyta kosztowała 170 zł nigdy nie polecę tego pana doktora .życzę panu doktorowi żeby on został kiedyś tak potraktowany !!!!KATASTROFA !!!

Bardzo kompetentna wizyta. Pan doktor bardzo uprzejmy, zajął się pacjentem wytłumaczył na czym polega niskie tętno i jakie są z tym związane zagrożenia. Polecam jak najbardziej.

Jestem zszokowana wizyta u Pana dr. Bylam pierwszy raz i ostatni. W gabinecie bylam tylko 3 min z zamiarem uzyskania recepty na dany lek, niestety zapomnialam opakowania i nazwy tego leku, Pan dr szybko stwierdzil ze SZKODA CZASU na rozmowe , on niema dostepu do moich danych i moge zadzwonic czego potrzebuje. Wszystko ok, tylko czy z ust lekarza powinny pasc takie slowa ? Za te wizyte ja zaplacilam i za jego czas 155 zl. Byle szybko , byle jak najwiecej wizyt czyli tylko kasa sie liczy u tego Pana ...

Byle szybko , byle jak najwiecej wizyt czyli tylko kasa sie liczy u tego Pana . Dziekuje wiecej napewno nie przyjde i nie polecam Pana dr.

Nieprofesjonalny człowiek. Po raz 3 nie pojawił się w przychodni na umówionej wizycie. Zero szacunku dla pacjenta.

polecam, kompetentny.wszyscy lekarze tacy powinni byc, pacjent czuje się uspokojony,poinformowany o stanie i zagrozeniach.

Wspaniały lekarz - kardiolog .Kompetentny-rzetelnie podchodzi do każdego przypadku .Mówi tak że wszystko się rozumie.Nie koloryzuje .Ma się do niego zaufanie. Uprzejmy ,brak arogancji i pychy .Polecam.