lekarz Piotr Warchoł

O ile Pan doktor jest dość kompetentny w swoim zawodzie z uwagą i zaangażowaniem podchodzi do problemów pacjenta o tyle jego recepcjonistka to istny koszmar!Podczas badania ginekologicznego wchodzi do gabinetu jakby nigdy nic,również jej uwagi są jakby nie na miejscu.Ze względu na jej osobę zrezygnowałam z wizyt u Dr.Warchoła.

Co tu dużo pisać, chyba najlepszy ginekolog w Chełmie jestem bardzo zadowolona z wizyt.Prowadził moją pierwszą ciążę . Naprawdę Polecam .

Recepcjonistka- starsza kobieta zrobiła wielką awanturę, bo moje 17 miesięczne dziecko w poczekalni przesunęło stolik i zrzuciło kolorowe gazetki na podłogę, pani zaczęła krzyczeć, że to nie plac zabaw, że demolka ,potem otworzyła drzwi gabinetu, żeby poskarżyć się Panu doktorowi na ten bałagan.Los chciał, że pacjentka w tym czasie leżała właśnie w pozycji wiadomej, a otwarte drzwi wystawiły ją na widok mój, mojego męża i tego niepokornego dziecka.Gdybym to ja leżała wtedy na stole byłabym jeszcze bardziej zniesmaczona, niż jestem. Z Panem doktorem się nie widziałam, niestety i nie wybieram ...

Z Panem doktorem się nie widziałam, niestety i nie wybieram się do niego, bez względu na to jak dobrym jest specjalistą, dopóki ta antypatyczna i niekompetentna osoba będzie siedzieć w recepcji.

Uważam, że dobry ginekolog powinien się zatroszczyć o miłą, prorodzinną i spokojną recepcjonistkę, zamiast niesympatycznej i przelewającej swoje histerie na pacjentki.
Powiem szczerze, 100 zł to dużo pieniędzy, wystarczająco dużo, żeby dostać za nie szacunek i intymność.A gabinet ginekologa powinien być dostosowany do wizyt kobiet z dziećmi, to nie gabinet geriatry.

Anonimów nie piszę, sytuację opisałam zgodnie z prawdą dla przyszłych pacjentek.Marta Szelest

bardzo miły, uprzejmy, kulturalny, pomocny, taktowny i kompetentny. polecam .

bardzo miły, uprzejmy, kulturalny, pomocny, taktowny i kompetentny. polecam .

Bardzo dobry lekarz,jestem jego pacjentka od wielu lat,prowadzil moje 2 ciaze,jestem bardzo zadowolona i polecam tego lekarza wszystkim.