lekarz Piotr Waśniewski

Fantastyczny lekarz i cudowny człowiek! Miałam szczęście, ze trafiłam właśnie do tego Pana Doktora, wiedza, empatia i olbrzymia kultura! Brawo Panie Doktorze! Operacja wcale nie była straszna tylko dzięki Panu.Gorąco polecam -wdzięczna Marianna Lulusiowa ć

ć

ć

Gorąco polecam, dokładne badanie, fachowe wyjaśnienie,wielka uprzejmość i empatia.Od wejścia do gabinetu pacjent czuje ze lekarz jest tam by mu pomóc.

wspaniały doktor z powołania, operacja rąk mojej mamy przeprowadzona profesjonalnie, pełne zainteresowanie, poświęcenie czasu i uwagi pacjentowi, efekt taki że dziś mama może normalnie ruszać rękoma i wykonywać codzienne czynności. z całego serca polecam każdemu pana doktora. cudowny człowiek.

Świetny specjalista, lekarz, który stara się zrozumieć cierpienie pacjenta. Pełen profesjonalizm, empatia i chęć niesienia pomocy. Gorąco polecam.

Świetny lekarz.Cechuje go duża empatia wobec pacjenta.Na chorobę patrzy nie tylko od strony schorzenia, którym zajmuje się ortopedia - patrzy całościowo .Gorąco polecam - rzadko dzisiaj o takiego specjalistę.