lekarz Piotr Weinberger

Chirurg naczyniowy

Dzień dobry Pan dr przyjmuje pacjentów w miejscu, w którym trwa remont. W prawdzie gabinet Pana dr jest oddany do użytku, ale poczekalnia dla pacjentów już nie. Dokładnie za drzwiami gabinetu zabiegowego stoją poobracane meble, farby oraz inne gadżety na których leży gruba warstwa kurzu. Oczywiście nie zabrakło worka ze śmieciami. Właśnie w takich warunkach Pan dr wykonuje zabiegi na żyłach. Kiedy zwróciłem Panu dr na to uwagę, oburzony zagroził żonie że jak jeszcze raz przyprowadzi męża nie wykona żadnego zabiegu. Otóż wystarczy "uderzyć w stół a nożyce się odezwą" ...

Dzień dobry
Pan dr przyjmuje pacjentów w miejscu, w którym trwa remont.
Kiedy zwróciłem Panu dr na to uwagę, oburzony zagroził żonie że jak jeszcze raz przyprowadzi męża nie wykona żadnego zabiegu. Otóż wystarczy "uderzyć w stół a nożyce się odezwą" już wiem co to za osoba, po prostu wyszło szydło z worka.
Zupełny brak szacunku dla pacjenta, nie polecam.