lekarz Piotr Weinberger

Wspaniały lekarz ,bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie. Pewnie nie On jeden który posiada taką wiedzę ,ale napewno jedyny ,który robiąc zabieg robi to z pewną ręką i doskonałą precyzją.Polecam szczerze miałam 2 zabiegi i oba super po żylakach zostały niemiłe wspomnienia.Dziękuję

Niestety nie polecam. Myślałem, że opinie tutaj dodane są przesadzone. Potwierdzam brak szacunku dla pacjenta-spóźnienie prawie 2 godziny to i tak sukces, bo tydzień wcześniej nie pojawił się. Inny lekarz wydzwania do niego czy zjawi się w pracy. Totalny brak odpowiedzialności, zaangażowania i profesjonalizmu. Za taki brak szacunku do drugiego człowieka, który jest pacjentem brakuje skali minusowej aby dodać w tej opinii.

Lekarz bez szacunku dla pacjentów. Spóźnia się po 2 godziny i w trakcie badania zajmuje się innymi rzeczami. Zdecydowanie odradzam.

Masakra, spóźnia się 1,5 h na wizytę, na co jest w stanie powiedzieć "sorki". Mimo spóźnienia odbiera telefony i konsultuje innych pacjentów. A z wityty w sumie za dużo nie wynikło. Nie polecam.

Nie polecam.

Nie polecam. Ten lekarz nie szanuje czasu pacjenta i tym samym po prostu nie szanuje innego człowieka. Spóźnia się 2 godziny na umówioną wizytę.

Wspaniały lekarz naprawdę polecam- specjalista od żylaków - profesjonalista. Doskonały diagnosta, oby więcej takich lekarzy - specjalistów było na Pomorzu .

Wspaniały lekarz naprawdę polecam- specjalista od żylaków - profesjonalista.
Doskonały diagnosta, oby więcej takich lekarzy - specjalistów było na Pomorzu .

Byłam u tego lekarza i szczerze odradzam.Nic nie pomógł mówił nie na temat,był niegrzeczny i jest słabym lekarzem.Za 15 min.gadania o niczym skasował 150 zł.Beznadzieja.

Dr Weinberger polecony był mi przez mojego zaprzyjaźnionego chirurga jako specjaliste od żylaków - na żylaki cierpiałam od wielu lat szczególnie po ostatniej ciąży - pojawiło ich się najwięcej. Dr w mig rozpoznał co mi dolega wyznaczył termin badania doplera, potem zrobił mi zabieg nową metodą skleroterapii piankowej - super metoda bez znieczulenia po której można od razu chodzić obecnie jest 1/2 roku po zabiegu , a żylaki znieknęły - super profesjonalista - polecam wszystkim

Od dłuższego czasu szukałam sposobu żeby pozbyć się żylaków Dr Weinberger polecony był mi przez mojego lekarza - zastosował nową metodę za pomocą zastrzyków z pianką bez znieczulenia - pełen sukces po 1/2 roku ani jednego żylaka a co ważniejsze mogę normalnie pracować nogi nie puchną i nie bolą - superspecjalista !!! i przemiły gość

Dziękuje bardzo leczyl leczyl leczyl i nie wyleczyl udajac sie do innego lekarza bo ciagle bolalo ten zrobił oczy i szybko uratowal mi noge za mniejsze pieniadze bo ten Pan zreszta jak sie okazało chirurg a nie zaden naczyniowiec dolił mnie z kasy paplając bajki o cudownej metodzie ktora robil bez reszty co było bujda bo ten drugi jedna wizyta wszystko zrobil jak nalezy wiec jak widac sa fachowcy i pseudo fachowcy..osobiscie nie polecam bo do dzis portfel mnie boli