lekarz Piotr Weinberger

Chirurg ogólny

3,9

Wspaniały lekarz naprawdę polecam- specjalista od żylaków - profesjonalista. Doskonały diagnosta, oby więcej takich lekarzy - specjalistów było na Pomorzu .

Wspaniały lekarz naprawdę polecam- specjalista od żylaków - profesjonalista.
Doskonały diagnosta, oby więcej takich lekarzy - specjalistów było na Pomorzu .

Dr Weinberger polecony był mi przez mojego zaprzyjaźnionego chirurga jako specjaliste od żylaków - na żylaki cierpiałam od wielu lat szczególnie po ostatniej ciąży - pojawiło ich się najwięcej. Dr w mig rozpoznał co mi dolega wyznaczył termin badania doplera, potem zrobił mi zabieg nową metodą skleroterapii piankowej - super metoda bez znieczulenia po której można od razu chodzić obecnie jest 1/2 roku po zabiegu , a żylaki znieknęły - super profesjonalista - polecam wszystkim

Byłam u tego lekarza i szczerze odradzam.Nic nie pomógł mówił nie na temat,był niegrzeczny i jest słabym lekarzem.Za 15 min.gadania o niczym skasował 150 zł.Beznadzieja.

Od dłuższego czasu szukałam sposobu żeby pozbyć się żylaków Dr Weinberger polecony był mi przez mojego lekarza - zastosował nową metodę za pomocą zastrzyków z pianką bez znieczulenia - pełen sukces po 1/2 roku ani jednego żylaka a co ważniejsze mogę normalnie pracować nogi nie puchną i nie bolą - superspecjalista !!! i przemiły gość

Dziękuje bardzo leczyl leczyl leczyl i nie wyleczyl udajac sie do innego lekarza bo ciagle bolalo ten zrobił oczy i szybko uratowal mi noge za mniejsze pieniadze bo ten Pan zreszta jak sie okazało chirurg a nie zaden naczyniowiec dolił mnie z kasy paplając bajki o cudownej metodzie ktora robil bez reszty co było bujda bo ten drugi jedna wizyta wszystko zrobil jak nalezy wiec jak widac sa fachowcy i pseudo fachowcy..osobiscie nie polecam bo do dzis portfel mnie boli

Dr leczył mi żylaki nowym sposobem - za pomocą zastrzyków z pianką - skuteczność 100% - pełen profesjonalizm - szkoda że mam tylko 2 nogi - polecam wszystkim !

Polecam tego lekarza jako profesjonalistę, u Pana dr leczyłam żylaki ponad rok temu i pan doktor odniósł 100% sukcesu

Polecam wszystkim, którzy mają problemy z żylakami, pajączkami lub samymi obrzękami nóg. Nie doświadczyłam, do czasu wizyty u dr Weinbergera, takiego zaangażowania i profesjonalizmu ze strony lekarza.Gorąco zachęcam i POLECAM !!!!

Oby juz tylko tacy lekarze mnie leczyli,pelen profesjonalizm,bylem leczony i operowany przez doktora,wszystko na 5.Polecam wszystkim.

Polecam pana doktora,jest bardzo konkretny,pełen profesjonalizm.

Polecam pana doktora,jest bardzo konkretny,pełen profesjonalizm.