lek. dent. Piotr Wienzek

Profesjonalista w kazdym calu swojej pracy. Miałem wielu stomatologów ale dr. Piotr bije ich wszystkich na głowę :-) wzór do naśladowania!

Polecam wszystkim pana dr Piotra. Bardzo cierpliwie z niezwykła dokładnością wyleczył moje zęby co do jednego. Ponadto zwraca dużą uwagę na estetykę i widać że lubi swoją pracę. Wszystko to sprawiło że na fotelu czułam się naprawdę komfortowo.Sympatyczną atmosferę w gabinecie zapewnia asystentka pana doktora , pani Kasia.

Świetny fachowiec! Perfekcjonista! Artysta w swojej dziedzinie ;) Efekty estetyczne zabiegów nie raz doprowadziły mnie do łezki szczęścia. Przy tym bardzo uczciwy i przesympatyczny człowiek. Potrafi przekonać profesjonalizmem i zachęcić tworzoną z Panią Kasią atmosferą, największego nawet dentofoba (takiego jak ja). chapeau bas! i polecam w 100%! ps. wizyty na NFZ i prywatne

chapeau bas! i polecam w 100%!

ps. wizyty na NFZ i prywatne