lek. dent. Piotr Wirski

Stomatolog, Protetyk

1,5
1,5

Nie do końca wyczyszczony kanał zęba, który był filarem mostu. Od początku problemy z umocowaniem , brak odpowiedniego preparatu do wklejenia, przy pacjencie pytanie asystentki o kolejne preparaty , których nie ma w gabinecie. HORROR!!! Sytuacja tak groteskowa, że nie potrafiłam odpowiednio zareagować i odmówić mocowania w takiej sytuacji.Efekt na dzisiaj, jeden ząb do usunięcia, drugi do leczenia kanałowego. Teraz czekają mnie implanty za 10000 zł. Piszę, żeby ostrzec, zero etyki, zero odpowiedzialności, oznaki sumienia chyba były bo pożegnanie było nieśmiałe z lekkim poczuciem winy, sygnałem- to się chyba rozpadnie, ...

Nie do końca wyczyszczony kanał zęba, który był filarem mostu.
Od początku problemy z umocowaniem , brak odpowiedniego
Sytuacja tak groteskowa, że nie potrafiłam odpowiednio zareagować i odmówić mocowania w takiej sytuacji.Efekt na dzisiaj, jeden ząb do usunięcia, drugi do leczenia kanałowego. Teraz czekają mnie implanty za 10000 zł. Piszę, żeby ostrzec, zero etyki, zero odpowiedzialności, oznaki sumienia chyba były bo pożegnanie było nieśmiałe z lekkim poczuciem winy, sygnałem- to się chyba rozpadnie, tylko tak mogę ocenić tego człowieka. Czy tak powinien postąpić lekarz, któremu ufamy!

Trzy koronki, zadna nie pasuje do szczeki.Wszystkie za male.Nawet dentysta w USA zartowal sobie z tych koronek ze takie japonskie "bonzai".