Pan Doktor przeprowadził u mnie bardzo poważną i skomplikowaną operację wady wrodzonej, usunął mi ogromną deformację klatki piersiowej, z którą żyłam przez wiele lat, wcześniej nie miałam żadnej nadziei na wyleczenie tej wady. Dzięki Niemu żyję, jestem prawie zdrowa i sprawna. Dziękuję serdecznie!

Dziękuję serdecznie!

Chciałam wyrazić swoją wdzięczność za przeprowadzony zabieg wycięcia guza czoła. P. Doktor Wojciechowski jest nie tylko dobrym fachowcem, ale i bardzo sympatycznym człowiekiem, ze świetnym podejściem do pacjenta - właściwy człowiek na właściwym miejscu - Dziękuję i pozdrawiam! :)

Niezwykle ciepły czlowiek i wspaniały specjalista. Najważniejsze dla niego jest dobro jego małego pacjenta. Zrobił wszystko co było można by mój był zdrowy. Mieliśmy dużo szczęścia że to właśnie Pan Doktor był na dyżurze. Gorąco polecam tego lekarza bo niesienie pomocy jest jego powołaniem - od razu to widać. Dziękujemy Panie Doktorze

Najlepszy na świecie lekarz!!!! Razem z dr Miezynskim:)

Najlepszy na świecie lekarz!!!! Razem z dr Miezynskim:)

Wspaniały, kompetentny lekarz i przemiły człowiek, ja również będę go zawsze wspominać jako naszego wielkiego dobroczyńcę, uratował mojego synka (2 m-ce), z całego serca polecam wszystkim.

cudowny lekarz,człowiek,zupełnie bezinteresowny,pomaga również psychicznie:)dziękuję doktorze

Najlepszy chirurg!!! Wspaniały człowiek :)) do każdego podchodzi z sercem na dłoni :) Polecam:) M ;)

Wspaniały człowiek i doskonały lekarz:) Nigdy nie zapomnę co zrobił dla mojego synka. Agnieszka.

Agnieszka.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Kraków"?

dr
Robert Mieżyński

USD Prokocim
Kraków
Specjalistyczne Centrum Diagnostyczno-Zabiegowe "Medicina" Sp. z o.o.
ulica Barska 12

Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36

Robert Wilk

scanmed
medicina

Anna Chrapusta

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14